Rhubarbarian

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Rhubarbarian

Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2018, 21:27

Dobrze. W końcu się odważyłem. :d Trochę mi to zajęło i jeszcze nie jest idealnie, ale mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. :p

A więc oto co mi się udało nagrać (a przynajmniej najlepsza moim zdaniem część z wielu prób :d)

Krasnoludki:

Scenka:

Nie jestem co do niej pewien czy taka scenka gdzie w zasadzie bawię się w narratora wystarczy, więc jak co to zawsze mogę zmienić. :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

O, nick znany z konwentów! Witaj :D
Rhubarbarian

Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2018, 21:27

Hejka. :D A owszem udało mi się kilka razy nagrać na konwentach na nanokarrinowym stoisku. ;p Pod tym bądź spolszczonym nickiem Rabarbarzyńca. xd O, a jak ktoś ma te nagrania z konwentów to mógłbym dołączyć, ale nie wiem do kogo z tym.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Zależy od konwentu, musiałbyś podbijać do koordynatorów konkretnych. Informacji najpewniej udzieli Orzecho.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Dobry wieczór o/

Faktycznie, twoja barwa głosu jest wręcz stworzona do lektorzenia. Fajnie mi się słuchało Krasnoludków: pilnujesz dykcji, bawisz się głosem, nie mam się czego przyczepić. Dlatego strasznie mnie zawiodła scenka: jednak ranga aktora to ranga aktora, nie narratora czy lektora, gdzie te dwie ostatnie dałabym ci od buta. Niestety, ale musisz wstawić jakąś scenkę gdzie się popiszesz swoimi umiejętnościami gry aktorskiej. Na daną chwilę odrzucam twoją rekrutację i będę czekać na drugi wątek, gdzie mam nadzieję, pokażesz na co cię stać, bo patrząc na Krasnoludki, masz potencjał! Także, nie zawiedź mnie i czekam na nową scenkę! ;)
Zablokowany