[Aktor] Midnight

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Midnight

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2018, 22:54

Cześć, czołem! Po wielu dniach rozmyślań, szukania argumentów za i przeciw, wreszcie postanowiłam wysłać swoją rekrutację tutaj. Samo nagrywanie sprawiło mi ogromną frajdę, mogłam zobaczyć jak mój głos brzmi, gdy podłożę go pod jakąś postać, więc sama próba daje mi ogromne plusy. Wiem, że jeżeli moja rekrutacja zostanie rozpatrzona negatywnie, to dostanę odpowiednie wskazówki, co mam poprawić i gdzie popełniam błędy.
W każdym razie, jeżeli mi się nie uda teraz, to za miesiąc, prawda? ^^

Krasnoludki -

Scenka -
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Dzień doberek!

Z góry powiem, że bardzo przyjemna jakość mikrofonu, to leci na duży plus. Krasnoludki mi się mega spodobały, wkładasz emocje w to co mówisz, bawisz się tym wierszem na różne sposoby, a co najlepsze czuć, że pilnowałaś się z dykcją. W scence już momentami dykcja kulała ("Jak tam rozmowaościeżce kariery?", "Nauczyciele mnie zjechał", "Naprawę są tam jakieś kanały?"). Mam wrażenie, że widząc kłapy baardzo się starasz, żeby się w nie zmieścić i czasami coś zjadasz, bo lecisz na łeb na szyję. Spokojnie, nikt cię nie goni, a jak ci się język zaplącze, to nagraj jeszcze raz a najlepiej porób przedtem troszkę ćwiczeń (wystarczy nawet tym językiem polatać, rozruszać go, powinno już wyjść o niebo lepiej). Emocje według mnie oddane poprawnie i myślę, że z pomocą dobrego reżysera będzie się dało wyciągnąć z ciebie jeszcze więcej. :D
Podsumowując, bardzo mi się spodobało i chętnie przyznaję ci rangę aktorki! Gratuluję!~
Zablokowany