[Aktor] - Hydrax

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Hydrax

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2018, 01:50

Dobry!

Od dawna bawię się w modulowanie głosu i "aktorzenie do szuflady" (jeśli tak to można nazwać). Postanowiłem jednak spróbować swoich sił tutaj - a nuż mi się uda :D
Od czasu do czasu nagrywam sobie co nieco i bawię się moim głosem w Audacity. Nie można tego oczywiście jeszcze nazwać poziomem profesjonalnym, ale myślę, że pierwsze kroki w Nanokarrin pomogą mi wejść w świat pełnoprawnego aktorstwa głosowego :D

Standardowo, zamieszczam poniżej linkacze do krasnoludków i wybranej przeze mnie scenki:

Krasnoludki -

Scenka (Yu-Gi-Oh) -

To tyle ode mnie, mam nadzieję, że się spodoba. Przyjmę na klatę wszelką krytykę!
śmieszny podpis.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć, cześć, cześć!

Słuchając krasnoludków miałam na początku wrażenie, że się zadyszysz w trakcie nagrania xD W sensie, te głośne oddechy to był taki specjalny zabieg czy wyszło samo przez się? Bo jeżeli to drugie, to panuj nad sobą, bo to nie zawsze pasuje do granej postaci! Dykcja super, modulacja bardzo na wesoło, mi się podobała!
Co do scenki (na przyszłość ciszej podkład plox <3), bardzo poprawnie odegrana, bez udziwnień, ale myślę, że z dobrym reżyserem przy boku na pewno wyciągnie się z ciebie jeszcze więcej, bo po krasnoludkach widzę spory potencjał!

Bez zbędnego przeciągania, daję ci rangę aktora, baw się z nią dobrze! Pozdrawiam~
Awatar użytkownika
Hydrax

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2018, 01:50

Dzięki wielkie, czekam na przydział :D

I tak, ten oddech tak wyszedł w praniu xD Spoko, podkład zrobię ciszej następnym razem ^^
śmieszny podpis.
Zablokowany