Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

Dzień Dobry/ Dobry wieczór (w zależności od pory dnia w której to czytacie)
Nazywam się Argus
Mam 19 lat, jestem licealistą na kierunku humanistycznym w Liceum ogólnokształcącym im. M.Wadowity w Wadowicach. Lubie czytać książki, słuchać muzyki (rock , metal , klubowe oraz rap) czy oglądać kino akcji. Też oglądać fanduby.
Mam zero doświadczenia przy dubbingach, więc zrozumiem, jeśli dostane odpowiedź w stylu "trzeba coś popracować". Chyba też mnie skusiły wypowiedzi znajomych którzy twierdzą że byłbym świetnym aktorem.XD
I nie wiem co dalej powiedzieć.....
Czekam na waszą opinie

oto link do krasnoludków (1 i 2, mają inną tonację) :


a to link do scenki (Definicja szaleństwa według Vaasa z Far Cry 3) :
Oryginał :
Pozdrawiam, Argus :)
PS. Mam lekkiego stracha.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Dzień doberek! o/

Zaczynając może od jakości mikrofonu, bo to pierwsze co się mocno "wyróżnia".. myślałeś nad zakupem lepszego? Bo z tego co rozumiem, to było nagrywane telefonem, a jednak jakość jest dosyć słaba.. pomyśl nad tym, nawet coś za 60-70 złotych na start to naprawdę dobry wybór.
Dykcja była w porządku, słychać, że się dobrze bawiłeś przy nagrywaniu, nie mam żadnych obiekcji.
No, scenka już wypadła troszeczkę blado. Brakowało mi tej nutki szaleństwa w twoim głosie, takiego grania na granicy obłędu i normalności. Momentami warto by było również podnosić głos, myślę, że to by nie zaszkodziło. Tym razem niestety, siadała czasami również dykcja, i nie wiem, czy zjadasz końcówki czy to po prostu mikrofon ich nie wychwytuje.
Tak, podsumowując, dużo psuje tutaj mikrofon, a raczej jego jakość, która bardzo odstrasza.. Proponuję ci na początek kupno czegoś taniego, jak Trust Starzz chociażby, żeby zobaczyć czy ci się w ogóle to spodoba. A jest potencjał, zważywszy, że przy Krasnoludkach słychać było taką swobodę, jakby ci się nagrywało z nieukrywaną przyjemnością. Będę poważnie czekać na drugie podejście, gdzie może otworzysz się również nieco bardziej przy scence? Postaraj się poczuć tą postać nieco bardziej, wejść w nią, pomyśl nad tym. A póki co, niestety, nie mogę ci przydzielić aktora :C
Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

OK dziękuję spróbuje jeszcze raz
Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

Krasnoludki były nagrywane telefonem. Scenka była nagrywana z mikrofonem na usb co też pewnie nie wychwytywał. NO cóż mówi się trudno i do roboty
Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

Czyli według reguł to podpada pod 3. (nie ma rangi ponieważ gra aktorska kiepska) czy 4.( nie ma rangi ponieważ sprzęt jest kiepski)? bo nie wiem czy czekać miesiąc czy nie
Zablokowany