Rekrutacia na Aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Tabit

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:16

Po wielu przemyśleniach postanowiłem spróbować; Nie jestem całkowicie zadowolony z tym jak wyszło ale cóż

Krasnoludki -

Scenka -

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hej hej hej! o/

Nie wiem, co ci się nie podoba w tym jak wypadłeś, bo według mnie Krasnoludki dały o tobie bardzo dobre pierwsze wrażenie! Może tylko raz dosłyszałam to nieszczęsne "Pierszy", zamiast "Pierwszy", ale cóż, nobody's perfect a na taki maleńki mankament można przymknąć oko. Przyjemnie się bawisz głosem, jakość mikrofonu również jest zadowalająca. Co tu dużo gadać, bardzo fajne nagranie.
Szkoda, że ze scenki nic nie udało mi się wynieść. Niestety, ale wybrałeś sobie najgorszą z możliwych: prosty monolog bez jakiegokolwiek wyrażania emocji czy coś. Ajajaj, no na podstawie czegoś takiego nie mogę stwierdzić, czy faktycznie jesteś już wart rangi aktora czy młodszego aktora, czy nie. Nie zamykam ci rekrutacji, nie odrzucam jej ani nic, zamiast tego daję ci czas na wrzucenie jakiejś innej scenki, w której faktycznie pokażesz mi to coś! Poszukaj czegoś, gdzie będziesz mógł się pocieszyć, posmucić, powariować, a nie płasko czytać tekst. A zaufaj mi, chętnie dam ci jakąś rangę, bo po Krasnoludkach widzę, że stać cię na coś więcej. Także, do pracy rodacy, czekam na inną, żywszą scenkę! o/
Awatar użytkownika
Tabit

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:16

Co prawda trochę się spodziewałem takiej opinii odnośnie scenki :p Już zaczynam szukać czegoś lepszego
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Kurczę....patrząc na tą scenkę i krasnale to wystarczy że wykrzeszesz z siebie trochę więcej emocji i niszczysz chłopie o0
Awatar użytkownika
Tabit

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:16

Wracam z kolejną scenką, tym razem z Amagi Brilliant Park:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

No i to jest scenka, której mi było trzeba! Jesteś tak naturalny w tym co grasz, czujesz tą postać i po prostu, no.. nic dodać, nic ująć, jesteś wart rangi pełnego aktora. Jestem pewna, że przy odpowiednim poprowadzeniu przez reżysera będziesz naprawdę prawdziwą perełką. Tylko nie osiadaj na laurach, spróbuj swoich sił w aktualnie otwartych castingach i co najważniejsze - dobrze się baw w grupie! Witamy w gronie aktorów! o/
Zablokowany