Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Sandrittta

Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2018, 20:56

Witam.
Raz się żyje.. Trzeba spróbować. Jeżeli jest chociaż nutka nadziei, że nadaje się do dubbingu to będę przeszczęśliwa. Chętnie usłyszę co należy poprawiać. Zaznacze, ze jestem w stanie zainwestować w nowy, porządny mikrofon.

KRASNOLUDKI:


SCENKA:

Co do scenki to chciałam uprzedzić, że w jednym momencie nie wiem co powiedziała bohaterka dlatego pominęłam kawałek tekstu...pomiędzy kanapki a słodkości :D
Czekam z niecierpliwością na opinię.
Pozdrawiam Sandrittta
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć cześć! o/

3gpp, to rozszerzenie typowe dla telefonów, więc podejrzewam, że nim było nagrywane..? Jeżeli tak, pierwsze podstawowe pytanie: myślisz nad zakupem mikrofonu? Ciężko o uzyskanie rangi z takim sprzętem jaki masz teraz, bo jednak jakość twojego nagrania nie jest górnolotna, przyznaj rację. Anyway, bardzo mi się podoba jak modulujesz głos i interpretujesz wiersz: na luzie, z dobrą dykcją. Widzę ja tutaj potencjał co najmniej na młodszą aktorkę. Ale, przejdźmy do scenki.
No, jestem pozytywnie zaskoczona! Początek wydawał mi się drętwy, brakowało mi takiej wyraźnej różnicy między tą "proszącą Anną", a "pseudo-władczą". Przerysowanie w takich momentach jest dobre, bo ma budować cały gag. Później już było lepiej, ton głosu był w porządku, ale jedno mnie zastanawiało... mówisz przez nos? Czy to był taki konkretny zabieg, bo jak chwilami był na miejscu, tak bywały momenty, gdzie wydawało mi się, że raczej Anna nie powinna być aż tak.. bo ja wiem, zaczepna? Sarkastyczna?
Cóż, bardzo, bardzo chętnie wręczyłabym ci młodszego aktora, ale niestety.. przydałby się przynajmniej ten mikrofon za 70 złotych. Telefon mimo wszystko to nie najlepszy sprzęt dla osoby z rangą, więc powiem ci tak: spraw sobie coś, naprawdę, coś taniego (ale nie przesadzaj, czasami lepiej wydać te 30 złotych więcej), wrzuć mi tutaj jeszcze raz Krasnoludki, nagrane nowym sprzętem, a ja ci z rozkoszą wręczę rangę młodszej aktorki, a może nawet pełnej aktorki (jeżeli poprawisz scenkę i spróbujesz bardziej wczuć się w postać, która jest źródłem całego humoru). Także, do dzieła, i czekam na nowe nagrania! o/
Sandrittta

Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2018, 20:56

Hej. Jejku jak miło mi się to czyta. :) Co do mikrofonu to jak juz wyżej pisałam jak najbardziej chce zainwestować w nowy. Co prawda nie używałam do tego telefonu. Był to zestaw słuchawkowy podpięty do tabletu. Ale co prawda to prawda, słabej jakości. Chociaz wydawało mi sie, ze i tak nie jest taki zły w porównaniu do niektórych nagran, które przesluchiwalam z rekrutacji. Ale w tym przypadku, skoro wiem, ze mam szansę na rangę kupię go napewno.

Co do scenki natomiast, zdaję sobie sprawę, ze początek nie wypadł najlepiej. Jestem przekonana, że mogłam to zrobic lepiej, bardziej stanowczo. W którymś momencie nawet słychać jakąś chrypke. Ale byłam zadowolona z reszty dialogu, dlatego postanowiłam juz tego nie ruszać. A co do mówienia przez nos, to szczerze powiedziawszy nie robiłam tego celowo. Moze rzeczywiście mówiłam przez nos, ale chyba przypadkiem. Wydawało mi się, że w oryginale jest bardzo podobnie. Spróbuję to naprawić.
Dziekuje za wszystkie wskazówki. I do nastepnego. :) Dobrze, ze luty jest krótki. :D
Zablokowany