Rekrutacja na aktora podejście 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

Dzień Dobry/ Dobry wieczór (w zależności od pory dnia w której to czytacie)
Nazywam się Argus
Mam 19 lat, jestem licealistą na kierunku humanistycznym w Liceum ogólnokształcącym im. M.Wadowity w Wadowicach. Lubie czytać książki, słuchać muzyki (rock , metal , klubowe oraz rap) czy oglądać kino akcji. Też oglądać fanduby.
Mam zero doświadczenia przy dubbingach, więc zrozumiem, jeśli dostane odpowiedź w stylu "trzeba coś popracować". Chyba też mnie skusiły wypowiedzi znajomych którzy twierdzą że byłbym świetnym aktorem.XD
To moje drugie podejście.
Czekam na waszą opinie

Link do krasnoludków :

Link do scenki :

oryginał :
Pozdrawiam, Argus
Ps. Mam stracha.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Witam ponownie! o/

Pierwsze pytanie: co to za mikrofon? Bo jakość nadal mnie przeraża. Masz pop-filtr? Jeżeli tak, to spróbuj jeszcze wejść pod koc w trakcie nagrywania, bo naprawdę nie brzmi to najlepiej.
Z początku przy Krasnalach miałam wrażenie, że gdzieś się spieszysz, że nie nagrywasz tego pierwszy raz i szczerze wkurza cię, że musisz przez to przechodzić ponownie. Mimo tej okrutnej atmosfery bijącej z nagrania, dykcja nie zawodzi i modulacja jest naprawdę, naprawdę fajna.
AAAAAA, ta scenka po poprawieniu brzmi tak dobrze! O to mi właśnie chodziło, złapałeś tą skrajność w naprawdę wspaniale! Rzadko mogę sprawdzać taką rekrutację, gdzie faktycznie się jaram tym co oglądam. Super, świetnie, murowana ranga aktora!
Martwi mnie tylko ta jakość mikrofonu... Co by z nią tutaj zrobić... Na pewno należy zlikwidować pukania, które momentami się pojawiały (podejrzewam, że się wiercisz podczas nagrywania, ale don't worry - to normalne, każdy musi czasem pogestykulować), dlatego proponuję ci zakup bądź ewentualne własnoręczne zmontowanie sobie jakiegoś pop-filtra, który powinien usunąc ci te nieszczęsne puknięcia. Dodatkowo, wiem, że to brzmi niedorzecznie, ale zarzucaj sobie na łeb koc w trakcie nagrań, i okrywaj siebie i mikrofon - będzie o niebo lepiej.
Także, kolego, leci do ciebie ranga aktora! Zapraszam do projektów i witaj w rodzinie! o/
Argus

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2018, 19:13

Dziękuje !!!!!
To wiele dla mnie znaczy.
Nie zawiodę.
Pozdrawiam, Argus
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Hmmm brzmi trochę jakbyś za mocno odszumił nagranie, jeśli robiłeś to w adudacity, to możesz przetestować wersje 2.0.5, która miała lepiej zrealizowany odszumiacz niż nowsze wersje. Ważne tam jest by ustawić czułość na 0dB i operować tylko samym suwakiem opisanym jako "Redukcja Szumu (dB)". Co do wygłuszenia zauważyłem, że kilka poduszek położonych za mikrofonem dobrze się sprawuje.
Jeśli nic nie pomoże to zapraszam tutaj: http://nanokarrin.pl/forum/viewtopic.php?f=62&t=204
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Zablokowany