DOMI Rekrutacja

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

DOMI M.A

Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:30

:D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2018, 17:21 przez DOMI M.A, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Avenker

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2017, 15:43

Witaj! Wszystko jak na moje ucho jest gut. Bardzo ciekawy pomysł i wykonanie krasnoludków choć troszku mnie bolało jak głos był słyszalny tylko na jednej słuchawce. Powodzenia w rekrutacji ;)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć cześć i czołem! o/

Ten zabieg na Krasnoludkach - nie rób tego więcej XD Znaczy, wiem, fajna świeża wizja, ale bardzo ciężko było się faktycznie skupić, gdy dźwięk biegał sobie ze słuchawki do słuchawki. Aczkolwiek, po spięciu się mogę stwierdzić, że fajnie grasz głosem i dykcyjnie również trzymasz się raczej nie najgorzej, więc przechodzimy do scenki..
Tłumaczenie tłumaczeniem, ale czasami ni cholery nie rozumiałam co mówisz. Szczególnie ta wymiana zdań przy 0:25. Modulujesz głosem naprawdę zabawnie, ale język odstawia ci chyba jakieś pogo. Trzeba go rozruszać, albo przynajmniej nagrywać do momentu, aż kwestie będę w stu procentach zrozumiałe. Wiadomo, że gdy ty znasz tekst to jest ci łatwiej i automatycznie twoje ucho wyłapuje przekaz, ale ja niestety - nie. Także no, zmuszona jestem prosić cię o jakąś drugą scenkę - i zapraszam za miesiąc! Zważywszy że głosem bawić się umiesz to uważam, że taki aktor jak ty byłby jak najbardziej cennym nabytkiem, więc się nie poddawaj i spróbuj jeszcze raz za miesiąc! A do tego czasu - trenuj dykcję, ćwiczenia z korkiem albo nawet proste latanie językiem po wnętrzu ust jest w porządku tak na start! o/ Pozdrawiam cieplutko!
Zablokowany