Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
kamrog

Aktor

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 18:37

Siemka Jestem Kamil "kamrog" Rogowski i chciałbym do Was dołączyć.


Krasnoludki:


Fundub :


Liczę na dobrą ocenkę :lol: :D
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko! o/

Podoba mi się jakość twojego mikrofonu, swoboda z jaką przeszedłeś przez Krasnoludki i oczywiście dykcja - mucha nie siada!
Scenka była cudowna XD Bardzo dobrze ująłeś ten "pedałowaty" ton głosu głównego bohatera. W ogóle, obstawiam, że wszystkie postacie w tej animacji zagrałeś ty? Jeżeli tak, to winszuję, bo faktycznie modulacja poszła ci znakomicie. Umiesz zmienić ton głosu praktycznie w każdą stronę, brzmisz na kogoś kto jest na tyle elastyczny, że da radę w każdej roli. Tutaj mieliśmy parodię, ale wierzę, że w poważniejszych postaciach również będziesz umiał się odnaleźć. Jedynie co mnie mierzi, to przestery przy krzykach. Tutaj mała rada na przyszłość: gdy przychodzi ci nagrywać głośniejsze kwestie, zmniejsz głośność nagrywania, a gdy to nie wystarczy, możesz się delikatnie odsunąć od mikrofonu, ale znowu nie za daleko, bo urządzenie wyłapie twój głos jako dochodzący z daleka, co nie będzie zawsze brzmiało dobrze.
Powiedz mi, widzę, że na obrazie pojawił się znak wodny, to znaczy, że masz kanał na YT? Jakieś doświadczenie? Imo, zasługujesz na rolę pełnego aktora. Raczej niczego nie mogę się przyczepić, dobrze odegrałeś swoje role, język ci się nie plątał, sprzęt też masz przyzwoity. Nic tylko brać cię do projektów! Tym samym, witam cię w gronie aktorów, baw się dobrze w grupie!
Teraz masz dostęp do działu "Rejestr scenek (Dubbingowo)". Zajrzyj tam, a jeżeli któryś z projektów do którego prowadzony jest casting, zainteresuje cię - nagraj próbkę! Zerknij również do działu "Szukam ekipy", gdzie będziesz mógł spróbować swoich sił w projektach poza grupą, jak też zapraszam cię na kanał Discordowy, gdzie będziesz mógł zintegrowac się z grupą! (Na samym serwerze ubiegaj się o rangę u Administratora). No i jeszcze raz, baw się dobrze!
Awatar użytkownika
kamrog

Aktor

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 18:37

Wielkie dzięki........tak mam kanał, ale zaczynam dopiero moją przygodę z dubbingiem.
Jestem super szczęśliwy że będę mógł współpracować z takimi profesjonalnymi ludźmi jak Wy.
Teraz mam strasznie zapchany plan przez szkołę, ale w najbliższym czasie wpadnę na discorda się przywitać....
(aż nie wiem co miałem napisać :D )
Jeszcze raz dziękuje :)
Zablokowany