[Aktorka] - KumiKo

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

Krasnoludki:
scenka:

hejo :3
Od razu nadmienię, że nigdy nie miałam nic wspólnego z dubbingiem i takimi innymi dykcyjnymi rzeczami co pewnie widać. Nawet nie brałam udziału w konkursie recytatorskim u mnie w szkole, ale od kąd pamiętam, zawsze, zmieniałam sobie głos i tak rozmawiałam i no i nie ma takiego dnia, kiedy nie bawię, się swoim głosem po prostu bardzo to, lubię. W przyszłość chciałabym zostać Aktorką, tylko że się jeszcze nigdy za to nie zabierałam, bo nie bardzo wiedziałam jak więc tak w skrócie to nie wiem czy to, co wam wysyłam, jest dobre czy złe także nie bijcie. Jeszcze dodam, że się starałam. a ta scenka bo kocham Marise <3 dobra już skończyłam (:
taka krótka biografia hehe
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Powiem tak ....

Świetne Krasnale i scenka ! Ale jedna sprawa mnie tu troszkę martwi , szumy ...te są dość straszne o0 a to sprawia że jakość Audio jest taka ....meeehh >.<

Powodzenia o/
KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

Właśnie wiem ale, nie mam pojęcia co z tym zrobić jeszcze poszperam po Internecie i ewentualnie kupie nowy mikrofon chociaż, mój jest całkiem dobry.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Jeśli mikrofon mocno szumi to należy te szumy usunąć , można to zrobić chociaż by w Audacity , zalecam zgłębić ten temat ^ a co do mikrofonu , całkiem dobry to znaczy jaki dokładnie ?
KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

mam mikrofon z singstara i on jest, całkiem dobry.
co do Audacity to próbowałam ale kompletnie mi to nie wychodzi.
cóż więc myślę że to wina mikrofonu, chyba pora zainwestować w bardziej profesjonalny ale, mam problem z wyborem nie wiem jaki będzie dobry.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2018, 21:54 przez KumiKo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Dzień doberek! o/

Nie bedę ukrywać, że czytając o mikrofonie z Singstara byłam nastawiona baaardzo sceptycznie do odsłuchania twoich nagrań, no ale kiedy już włączyłam Krasnoludki to uznałam, że, ej, nie ma tragedii. Fakt, szumy są prawie jak nad morzem, ale tak dla zaspokojenia własnej ciekawości odszumiłam wstępnie Krasnoludki, i mogę powiedzieć - daje radę. Jedyne co naprawdę, i tu mówię serio, NAPRAWDĘ trzeba zniwelować do minimum, to puknięcia w mikrofon. Przy każdym możliwym "p" dostawałam szybkiego strzała w uszy. Tak nie można, to trzeba ogarnąć i to jak najszybciej. Pop filtr jest podstawą podstaw. Kup sobie jakiś najtańszy, albo sama zmajstruj (na necie jest ogrom poradników jak takie ustrojstwo skleić). W taki sposób unikniesz tego uporczywego pukania i zwiększysz swoje szanse na otrzymanie roli xd
Anyway, wracając - Krasnoludki fajniutkie, słodziutkie, dykcyjnie na plus. Scenka wyszła według mnie całkiem całkiem. Jak blondynka (sory, imion nie znam XD) i wróżka wyszły ci naprawdę fajnie, tak cały efekt zepsuła ci ta ciemnowłosa - brzmiała tak martwo, tak sztywno.. Nawet postacie, które emocjami nie grzeszą, trzeba umieć zagrać. Według mnie, nie są to zdecydowanie role dla ciebie. Dlatego też póki co dam ci rolę młodszej aktorki (ale jestem pewna, że po miesiącu będziesz mogła ubiegać się o awans), ponieważ wierzę, że i takie role przyjdzie ci jakoś opanować. Także ucz się pilnie, poprawiaj umiejętności i leć próbować swoich sił w otwartych castingach na "Rejestrze scenek (Dubbingowo)", do którego uzyskujesz dostęp. Baw się dobrze jako młodsza aktorka!
KumiKo

Aktor

Wokalista

Posty: 10
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40

Boże bardzo dziękuję, będę się starać i poprawię się.
I oczywiście jakoś zniweluje te "szumy jak z nad morza" :D bardzo trafne porównanie.
Zablokowany