[AKTORKA] yma

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
yma

Aktor

Tekściarz

Animator

Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, 21:17

Krasnoludki - https://drive.google.com/open?id=1GEEI1 ... 4MwIl5q0EK
Scenka -
https://drive.google.com/open?id=13MDpr ... mGaPOgSCkS
Oryginalna scenka -
https://www.youtube.com/watch?v=2tUFkgqlvIA

Myśle, że mogłam tę scenke inaczej zaakcentować, ale chyba nie jest tak źle. ^^
geje uwu
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka skarbeńku o/

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale nagranie jest super ciche, więc i tak będziesz musiała je poprawić na głośniejsze, żeby dobrze brzmiało w banku głosów (kiedy tylko już go ogarniemy, ahaha). Ale pod względem jakości twój mikrofon wcale nie szwankuje, o ile dobrze usłyszałam. Miło grasz głosem, widocznie dobrze się czujesz jako aktoreczka ;) Jedna rzecz mi tylko zgrzytła, i niech ona będzie dla ciebie przestrogą: słowo "zjazd". Ostatnie "d" nie musi być takie twarde i mocne, w języku potocznym nikt tak mocno go nie przyciska. Wiemy, że "zjast" też nie brzmi jakoś super extra, ale to kwestia brzmienia naturalnie! Zapamiętaj sobie, trzeba znaleźć złoty środek między poprawnością i naturalnością!
No cóż, scenka lektorska to zawsze najgorszy wybór na jaki może paść. Nijak nie pokazuje ona twoich umiejętności aktorski, i na jej podstawie nie mogę cię ocenić. Gdyby istniała rola lektora, taka scena by przeszła, ale mówimy o aktorzeniu, gdzie musisz czasem krzyknąć, czasem posmutac, czasem się pośmiać, pokazać, że wiesz jak bawić się głosem aby brzmiał on dobrze z podłożonym obrazem. Także, nie widziałam tej scenki, nie daję ci terminu poprawkowego, wrzuć do tego samego postu nowy link ze scenką, gdzie faktycznie zagrasz mi jakąś rolę! I daj mi znać, gdy już to zrobisz. Jeżeli będziesz miała problem ze znalezieniem odpowiedniej scenki, napisz do mnie na Discordzie, mogę ci pomóc w poszukiwaniach! A na razie, pozdrawiam i czekam niecierpliwie na nową scenkę!
Awatar użytkownika
yma

Aktor

Tekściarz

Animator

Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, 21:17

<- dograna scenka ^^
geje uwu
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Okej, skarbie ty mój!

Jak już pisałam ci na Discordzie, bardzo się poprawiłaś. Podoba mi się twoja Pinkie, której głos drży gdzieś na granicy obłędu i normalności. Rainbow nie jest taka idealna, masz przebłyski geniuszu, gdy powoli łapiesz jej charakter i manierę mówienia, ale ogólnie to Pinkie jest w tej scence perełką. Ciesze się, że nie siada ci dykcja no i, że jesteś taka wytrwała w moim ciągłym ględzeniu, że coś jest nie tak. Myślę, że z czasem staniesz się super cennym nabytkiem. Póki co, dam ci jednak jedynie rolę młodszej aktorki - nadal trzeba ci podsuwać trochę rad i zdarzają się poprawki, ale trening czyni mistrza. Dobry reżyser wyciśnie z ciebie to co najlepsze. A ty nie osiadaj na laurach - ćwicz, bierz udział w różnych projektach, a gdy przyjdzie czas, ubiegaj się o pełną rangę.
A na razie, zapraszam cię do nas na Discorda (choć z tego co widziałam, to już się tam u nas pojawiłaś). Zerknij do działu Rejestr scenek (Dubbingowo), poszukaj tam otwartego castingu i spróbuj swoich sił w projekcie na kanał NK, lub sprawdź się u kogoś innego (zerknij do działu "Szukam ekipy", zarówno tu jak i na serwerze Discorda).
Jak również podeślij swoje Krasnoludki (możesz je poprawić, jeżeli chcesz) panu o nicku TheKasarR. Zostaną one dołączone do banku głosów, z którego korzystają reżyserzy przy wyborze aktorów do projektu. Nie jest to obowiązkowe, ale dzięki temu wzrastają twoje szanse na role. No i cóż, skarbie, baw się dobrze w grupie! o/
Zablokowany