NickRattlehead - rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
NickRattlehead

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2018, 01:46

Witam! Nazywam się NickRattlehead i po miesiącu namyślania się, postanowiłem wreszcie zgłosić się na aktora. Raz kozie śmierć.

Krasnoludki -

Scenka -

Nagrania te są jednymi z moich pierwszych w życiu, więc zdaję sobie sprawę, że występują tu liczne niedociągnięcia: w krasnoludkach mówię pewnie zbyt szybko (Naturalnie mówię jeszcze szybciej. Niestety jeszcze nie zawsze daję radę zwolnić. Będę nad tym pracował.), jakość nagrań nie powala (pogłos i szum) i ciągle powtarzam bardzo wyraźne "się" zamiast chyba bardziej naturalnego w wymowie "sie" (To również problem, z którym staram się walczyć). Poprawił bym te niedociągnięcia przed wysłaniem próbek głosu lecz niestety nie mam kiedy (jeśli rodzina jest w domu, to wstydzę się krzyczeć jak szalony do mikrofonu).

Przepraszam za wszelkie błędy i jakość.

Proszę o szczerą ocenę i dziękuję bardzo za poświęcony mi czas. :)
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!
Jak na pierwszy raz przed mikrofonem to przyznam, że nie jest źle! Masz bardzo przyjemną barwę głosu, nie masz problemu z dykcją. Czuć w nagraniach jeszcze tą niepewność ale to nie jest nic, czego nie można wypracować.
W przypadku Złomiarza czuć Twój brak doświadczenia jednak widać, że się starasz. Bardzo tonowałeś swój głos, jakbyś bał się go podnieść przy potrzebnych momentach. Pamiętaj, że mikrofon rejestruje wszystko i nie da się nijak montażem poprawić brakuje emocji. Jeśli nie krzykniesz, to dodając podgłaśniając plik, dalej nie będzie to krzykiem. Emocje, wczucie w postać to bardzo ważne umiejętności aktora.

Na ten moment przyznaję Ci rangę młodszego aktora, gratulacje. Mimo to pamiętaj, że przed Tobą jeszcze długa, ciężka praca. Jeśli nie będziesz się poddawał, będziesz ćwiczył i razem z reżyserami pracował nad swoimi możliwościami - czeka Cie mnóstwo ciekawych ról w projektach.

Jeśli będziesz potrzebował pomocy to śmiało pisz do mnie na discordzie, bywam tam pod tym samym nickiem co na forum.
Życzę miłej zabawy i owocnych treningów!

Pozdrawiam, Cearme.
Awatar użytkownika
NickRattlehead

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2018, 01:46

Dziękuję bardzo!

Jestem i tak zaskoczony, że dostałem młodszego. :)
Postaram się pracować nad emocjami, mimo iż mam na to relatywnie mało czasu. W tym miejscu dołączę drugą wersję nagrania tak dla porównania (w której moim zdaniem krzyki wyszły lepiej ale inne fragmenty gorzej) :

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! :)
Zablokowany