Rekrutacja na aktora Matmika

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Matmika

Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:58

Cześć wszystkim!

Mam na imię Mateusz,

Podsyłam swoje dwa linki i liczę, że uda się do Was dołączyć. :)

Krasnoludki:


Fragment bajki Janosik :D pierwsza lepsza bajka, którą znalazłem :)


Pozdrawiam,
Mat
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć Mateusz! o/

Ale pukasz w ten mikrofon, łuu! Pop filtr, to taka moja mała rada, do której należałoby się dostosować jeżeli chcesz coś w tej branży zdziałać. Możesz zmontować sobie takowy sam (masa poradników na necie, na pewno jakiś znajdziesz) bądź kupić. Poza tym, mikrofon zdaje się być w dobrym stanie. Mówiłeś powoli, więc z dykcją problemów nie było, dlatego tą będę oceniać przy scence. Raczej Krasnoludki do monotonnych nie należały, bardzo poprawnie zagrane
A teraz scenka!
Ojej, tutaj mikrofon brzmi już o wiele gorzej. Skąd ten pogłos? Mogę wiedzieć jakim mikrofonem dysponujesz, bo nie jest najlepiej. Dobra, powiem tak, scenka bardzo fajna, dałabym ci za nią młodszego aktora, ale baaardzo odrzuca mnie ta jakość nagrania. Brzmi jakby było nagrywane typowym, laptopowym mikrofonem. Jako reżyserka miałabym ogromną zagwozdkę czy dac ci rolę czy nie, bo twój sprzęt zwyczajnie bardzo by się wyróżniał na tle reszty (w tym negatywnym sensie). Dlatego też, jak bardzo chciałabym dac ci rolę, nie mogę tego zrobić już teraz. Kiedy kupisz sobie coś lepszego, załóż drugi wątek i wrzuć tam świeżą scenkę, z nowym sprzętem. Możesz to zrobić w każdej chwili, nie ma żadnego terminu poprawkowego. Jeżeli chcesz, mogę ci pomóc w wyborze czegoś taniego, ale sprawdzonego, chyba, że masz zamiar zostać na dłużej i masz możliwość wydania nieco większej kwoty - wtedy będziemy myśleć o czymś konkretnym. A póki co, pozdrawiam cieplutko i nie poddawaj się! o/
Zablokowany