Marw Rekrutacja

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19

Cześć!
Próbuję :D
Krasnoludki raz:
i wideło dwa:
Z pozdrowieniami dla rekruterów :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejo! o/

Pierwsze co mi się rzuciło... Jesteś rodowitą Polką? W sensie, bardzo fajnie zaciągasz takim wschodnim "l" czy w ogóle.. Ja jako osoba mieszkająca przy granicy jestem na to wyczulona i po prostu ta jedna rzecz bardzo zwróciła moją uwagę. Na pewno przy niektórych rolach coś takiego będzie super przydatne i niezbędne. Nie mówię ci, żebyś coś z tym zrobiła bo rangi nie dostaniesz, bo to wszystko zależy od miejsca zamieszkania, ale wiesz o co mi chodzi. Fajne Krasnoludki, nie nudne, dykcja też przyjemna. Martwi mnie stan mikrofonu - słyszę pogłos. I to taki zdrowy. Jak przy wierszu nie przeszkadzał on aż tak bardzo, tak niestety, scenka była ciężka w słuchaniu. Mogę ci zaproponować narzucenie na głowę koca i nagranie od nowa - tylko scenki. Założysz wtedy nowy post, kiedy tylko będziesz chciała, i wrzucisz tam nowe wideo. Bo szczerze powiedziawszy, wydaje mi się, że coś z ciebie będzie i jakąś rangę dostaniesz (nie mogę obiecać czy pełną czy młodszą). Tylko od razu poproszę cię o całkowite wyciszenie tła, ponieważ ciężko mi ocenić ciebie gdy słyszę w tle oryginał. O! A jeżeli okaże się, że mikrofon jest jednak kaleką to będę musiała cię prosić o zakup czegoś zjadliwego, ale póki co o tym nie piszmy, nie straszmy cię - spróbuj raz jeszcze, z kocem na głowie. Będe czekać i również pozdrawiam! o/
Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19

Witaj, bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas :)
Jeżeli chodzi o moje pochodzenie, jestem rodowitą Polką, urodziłam się pod Wrocławiem.
Prawdę mówiąc to było moje pierwsze doświadczenie, wpadłam na pomysł i tego samego dnia odnalazłam Was i postanowiłam spróbować. Wszystko to co zrobiłam było dla mnie nowe, nigdy nawet nie miałam styczności z programami do obróbki wideo-stąd totalnie amatorskie podejście do tematu...
Wszystko nagrałam telefonem, dlatego taka jakość i niedoróbki-ale mam odpowiedni sprzęt, brak mi tylko interfejsu :) zatem - kupuję na dniach resztę sprzętu i na pewno pojawię się tutaj znowu!
Pozdrawiam,
Werka :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jak będziesz mieć okazję wpaść na jakiś konwent, gdzie organizujemy warsztaty lub wolne dubbingowanie, koniecznie chodź do salki! Dobra okazja, żeby poćwiczyć.
A jak mnie znajdziesz, przypomnij, kim jesteś, ogarniemy :D.
Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19

Kiedy najbliższy event? Mam teraz trochę wolnego czasu :D
Zablokowany