[Aktor głosowy] Pandawszyszkach

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
pandawszyszkach

Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:35

Niskie, pandziaszne ukłony!

Krasnoludy -
Scenka -

Dałem dziś solidny wycisk mojej pierdziawce mikrofonowej <3
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o/

Pierdziawka mikrofonowa to idealne określenie twojego sprzętu XD A tak bez chamówy, co my tutaj mamy za mikrofon? Nie brzmi to dobrze, przester goni przester, poza tym, metaliczny pogłos.. śmierdzi mi albo wbudowanym laptopowym śmierdzielem, albo, o zgrozo, telefonem. Jeżeli to którykolwiek z powyższych, bój się Boga, kupuj coś nowego. Coś co jest faktycznie mikrofonem, nawet jeżeli będzie to coś super taniego (no, może nie super, tak z 50 złotych chociaż wydaj). Po prostu z takim sprzętem nikt cię do projektu nie weźmie, jak dobrze byś nam tu nie zagrał ;]
No, a co do scenki: kocham tą scenkę, więc patrzyłam na nią może nawet bardziej krytycznie niż zazwyczaj. Ale trzeba przyznać, wydajesz mi się troszkę spięty. Niby coś tam grasz, ale nie jest znowu tak idealnie. Musisz się wyluzować! Osioł to maksymalnie rozluźniona, wesoła postać! Takie indywidua trzeba grać na pełnym chillku, wygłupiać się i w ogóle.
Tutaj jako wtrącenie dodam ci, że tą Fionę to sobie mogłeś darować XD Ale zniewieściały ton głosu był cudny <3
Shrek zaś w tej scenie jest na maxa wkurwiony. Trzeba się drzeć, trzeba się wkurzyć! (i pilnować przesterów, naprawdę, bo rani uszy ;;).
Ogólnie powiem ci tak: ćwicz. Musisz na pewno bardziej poczuć postacie, postawić się na ich miejscu. Możesz kupić lepszy mikrofon i podejść do drugiej rekrutacji w każdej chwili. Myślę, że coś z ciebie będzie, nie możesz się jednak łatwo poddawać!
PS. Co do przesterów - nie wiem w jakim programie nagrywasz, ale na pewno masz modulacje głośności nagrywania. Kiedy krzyczysz, zmniejsz czułość. A jeżeli to nie działa, odsuń się delikatnie od mikrofonu, ale serio, delikatnie, nie nagrywaj w odległości pół metra bo jeszcze pogorszysz sprawę. No!
I to by było na razie na tyle, pozdrawiam cieplutko o/
Awatar użytkownika
pandawszyszkach

Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:35

Co do mikrofonu. Mam Samsona Go Mic. Kurcze.... Przesadziłem pewnie z normalizacją na audacity czy coś. Kompletnie sie nie znam niestety na tych techowych rzeczach ;) caly ten filmik moze mial byc parodią :D ćwiczę... Szczerze to byla moja pierwsza dubowa scenka :3 dziekuje co do rad. Pozdrowienia Pandziaszne!
Zablokowany