[Rekrutacja na aktora] Nightrise

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Nightrise

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2018, 17:01

Siemanko wszystkim :P

Trochę popatrzyłem na poprzednie zgłoszenia i widzę, że są tu osoby, które naprawdę robią świetne rzeczy do których nawet nie mam podjazdu ze swoją scenką robioną ze sklejek, ale mimo wszystko warto spróbować, bo zawsze myślałem o jakimś zajęciu związanym z pracą głosem :)

Krasnoludki -

Scenka -

W anime te dialogi są dosyć specyficzne, dlatego nie wiem czy dubbing nie podchodzi troszkę pod kicz, ale najwyżej będę miał nauczkę, żeby lepiej dobierać sobie materiał z którym mam pracować. A i przepraszam za lekkie szumy na nagraniu, ale zapomniałem odszumić tła i czasem można to wychwycić. Czekam na opinię moderacji i pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!
Krasnoludki całkiem sympatyczne, pamiętaj jednak by prawidłowo przed nagrywaniem rozgrzać swój aparat mowy oraz popijać sobie wody. Nie znoszę tych specyficznych od suchości ust mlasknięć, ponadto przez brak rozgrzewki plątał Ci się momentami język. I trochę więcej luzu! Czuć, że próbujesz płynąć ale nadal coś Cie powstrzymuje, nie dajesz stu procent tego co mógłbyś. Pamiętaj, że mikrofon rejestruje absolutnie wszystko.

Scenka jest po prostu koszmarna, brak w niej jakichkolwiek emocji, ładu czy składu. Nie możesz sobie szeptać pod nosem, jedynie zmieniając tonacje - kiedy trzeba krzyknąć, krzycz. Podnieś ten głos, wczuj się w role, odegraj to tak jakbyś to Ty stał tam w tej kreskówce i był autentycznie tymi postaciami. Aktor ma być, nie grać. No i nie spinaj gardła, brzmi to tragicznie.

Weź sobie moje rady do serca, masz dwa tygodnie na nagranie ponownie scenki rekrutacyjnej od dnia dzisiejszego. Pamiętaj o emocjach oraz, że mikrofon rejestruje 1:1 to co mówisz i jak mówisz.

Trzymam kciuki, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nightrise

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2018, 17:01

Link do nowej scenki:

Wydaje mi się, że jest lepiej niż to, co pokazałem na początku. Mam nadzieję, że się spodoba. Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Jak ten sierżant, kapral, kapitan czy jak mu tam - wypadł miernie, to szeregowy mnie zauroczył! Widać, że zaczaiłeś o co chodzi z emocjami mimo to przed Tobą jeszcze dużo pracy.

Ćwicz, jeszcze raz ćwicz i czerp wiedzę skądkolwiek tylko dasz radę. Udzielaj się w każdym projekcie, byleby tylko mieć szansę na zdobycie doświadczenia. Słuchaj się reżyserów bo to mądre bestie są, powiedzą Ci jak masz grać.

Przyznaję Ci z przymrużeniem oka młodszego aktora, życzę powodzenia i dobrej zabawy!
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nightrise

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2018, 17:01

Dzięki za zaufanie, mam nadzieję, że go nie zawiodę :D
Zablokowany