Jagódka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Jagódka

Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2018, 20:35

Hej,
Podsyłam linki z wierszem i filmikiem. Nie udaje mi się zrobić tego w tych zalecanych programach (czyli windows movie maker albo vegaspro, dlatego taka słaba jakość). Mimo tego mam nadzieję, że się spodoba.



Jagoda Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hej hej! o/

No, będę szczera, że jakość mikrofonu nie zachwyca, żeby nie powiedzieć wręcz, że odrzuca. Mikrofon laptopowy? A może nagrywane komórką? W każdym razie, z takim sprzętem ciężko mi będzie dać ci jakąkolwiek rangę. Powiem nawet dosadnie, że niemożliwe. Proponuję ci sprawić sobie coś z prawdziwego zdarzenia, nie od razu jakiegoś "sprzęta" z górnej półki, wystarczy nawet taki Trust Starzz (swego czasu 60 zł, teraz to nawet nie wiem jak on cenowo stoi). Myślę, że mogłabyś wtedy na spokojnie próbować. Nikt ci nie każe od razu rzucać się na głęboką wodę i kupować nie wiadomo jakiego mikro - spróbuj z czymś tańszym, a gdy poczujesz, że to zabawa dla ciebie, wtedy będziesz mogła myśleć nad zakupem czegoś z faktycznego zdarzenia. Masz nad czym pracować, skarbie, i myślę, że nie ma sensu tego zostawiać tylko z powodu słabego sprzetu. Masz nielimitowany czas na zakup nowego mikrofonu i wstawienia nowego postu rekrutacyjnego, gdzie będę mogła zabrać się do roboty i ocenić twoje zdolności aktorskie, jak również przydzielić rangę. A na razie, kocie, niestety nie mogę ci zaliczyć rekrutacji.
Pozdrawiam cieplutko! o/
Zablokowany