[Rekrutacja na aktora] Jeckyll

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Jeckyll

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:02

Kochani, Drodzy, Mili! ;)

Jako, że całe życie niesamowicie gorąco pragnąłem być aktorem głosowym, podsyłam swoje wypociny zalinkowane poniżej,

krasnoludy:


scenka:


Bardzo proszę o konstruktywną opinię!!! :D
The risk I took was calculated,
but damn.... I'm bad at maths...
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o/

No więc tak, może najpierw co do tego o czym ci pisałam na pw: musisz koniecznie włazić pod koc w trakcie nagrywania. To jest taki must have, bo już widzę, że problem leży w pomieszczeniu w którym nagrywasz. Tak więc to na przyszłość. Wiem, że to upierdliwe za każdym razem zarzucać na głowę koc, ale jak trzeba to trzeba xd
I też w tym miejscu ci podpowiem, że nagranie nowych Krasnoludków byłoby całkiem dobrym rozwiązaniem. Z racji, że od razu teraz podsunę ci pomysł wysłania swojego nagrania do użytkownika TheKasarr (na Discordzie, oczywiście), który układa bank głosów, z którego korzystają czasem reżyserzy. Po prostu będziesz brzmiał wtedy korzystniej i masz większe szanse na wzięcie udziału w projekcie.
No! A teraz przechodząc do scenki, bo do Krasnali nie mam żadnych obiekcji... fajna jest! Miałeś kilka postaci do zagrania i brzmią one odrobinę inaczej, więc to jest super na plus. Na pewno ten duży wyszedł ci bardzo dobrze, jak również do Cosmo nie mam jak się przyczepić. Troszkę mi nie podszedł tylko ten wróżek na kole. Za mało w nim było czystego przerażenia, jak również te jęki wyszły odrobinkę zbyt sztywno. Wiadomo, że takie skrajne emocje są najcięższe do zagrania, ale jestem pewna, że po paru próbach dałbyś radę wykrzesać z siebie to co należy. Na razie zaproponuję ci młodszego aktora, po awans będziesz się mógł zgłosić jak tylko uznasz, że się poprawiłeś (w takim wypadku będziemy się kontaktować na pw).
A teraz tak - zapraszam do nas na Discorda, gdzie po rangę będziesz się musiał zgłosić do moderatora. Tam będziesz miał dostęp do kanału "szukam ekipy" (tak samo jak na forum, tutaj ludzie szukają aktorów do projektów spoza NK), jak również do "castingi nk" (na forum "Rejestr scenek - Dubbingowo"), tutaj masz ogłoszenia o castingach do projektów z grupy.
No i to chyba tyle. Baw się dobrze jako młodszy aktor! o/
Zablokowany