[Aktorka] Ariko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Ariko

Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2018, 08:00

A więcc, zuupełnie ale to zupełnie nie wiedziałam jaką scenkę mam wybrać! Ale myśle że ta będzie okej (:

Krasnoludy:


Scenka (Koe no katachi)


Liczę chociaż na rangę młodego aktora ;D

Miłego dnia/wieczoru/nocy!
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Podstawą jest jakość audio, na przyszłość postaraj się unikać przesterów (zmniejsz czułość mikrofonu), nagranie przez nie bardzo odrzuca.

Ponadto, postaraj się bardziej panować nad głosem. Niektóre modulacje wyszły okej ale większością były przypadkowe skrzeki, które strasznie bolały w uszy. Całe krasnoludki wyszły bardzo niechlujnie, strasznie źle się tego słucha. Dlatego też nie rozumiem po co aż takie lawirowanie głosem, gdy Twoje finalne "dziękuję", Twój naturalny głos brzmi tak dobrze. Nie napinaj się na siłę, absolutnie nie rób nic na siłę bo to tylko szkodzi.

Scenka... Ajć, scenka. Wyszło bardzo słabo, nawet ciężko mi to trafnie porównać. Scenka swoje, Ty swoje. Nie widzę tam gry aktorskiej, widzę tylko wideo i zupełnie oddzielnie, gdzieś wklejone nagranie audio, które też wyszło niezbyt ciekawie. Zero emocji, zero wczucia w postać, ahhh... Jest bardzo słabo.

Musisz popracować nad swoim podejściem, widać chcesz coś zrobić ale nie masz bladego pojęcia jak się za to zabrać. Trenuj przed lustrem, nagrywaj się, monitoruj postęp, baw się. Gra aktorska, wczucie w postać to podstawa, którą musisz opanować. Kolejną sprawą jest Twój głos, Twój instrument. Musisz odpowiednio się z nim obchodzić, żeby jak najlepiej brzmieć w potrzebnych momentach. Jest dużo rzeczy nad którymi musisz ćwiczyć, zapraszam Cie do odwiedzenia naszej forumowej szkółki - masz tam niezbędne informacje. Ponadto na naszym discordzie z pewnością znajdą się osoby chętnie do udzielenia Ci porad.

Odrzucam Twoją rekrutację, zapraszam do kolejnego podejścia za miesiąc.

Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany