DOMI Rekrutacja 2.0

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

DOMI M.A

Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2018, 15:30

:D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2018, 17:19 przez DOMI M.A, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Heh, no cóż. Ten... Ah... Eh... Co ja mam napisać?
Za krasnoludki należy Ci się order w plebiscycie najbardziej szalonego fandubbera, serio. Dawno nie słyszałem w nagraniach takiej energii, bierzesz coś? Mimo wszystko w odbiorze najbardziej przeszkadzało mi:
- Szum
- Brak popfiltra, przestery
i co najgorsze, dykcja. Dwa pierwsze możesz z łatwością naprawić, natomiast dykcja tak łatwo sama nie przyjdzie. Bardzo dużo ćwiczeń przed Tobą.

Scenka, niestety to istna tragedia. Kiedy w krasnoludkach miałeś tą swobodę, mogłeś sam narzucać wiele rzeczy czułeś się dobrze, to słychać. Jednak scenka rządzi się zupełnie innymi prawami, które absolutnie zbagatelizowałeś. Oglądając Twój wykon, czułem się jak przy oglądaniu pierwszej lepszej parodii na YouTube, a tak być nie może. Nie czułem tam żadnej gry aktorskiej, żadnego porządnego krzyku, wczucia w role, absolutnie niczego.

Jeszcze wiele treningu przed Tobą, to Twoja wola w tym, czy się za to weźmiesz. Na forum NanoKarrin znajdziesz szkółkę aktorską, która przybliży Ci nieco tematykę aktorstwa. Ponadto na naszym discordzie również znajdują się osoby, które bardzo chętnie Ci pomogą. Poszukaj, poszperaj, na ten moment to za mało byś mógł dołączyć w grono aktorów.

Pozdrawiam, Cearme
Zablokowany