Rekrutacja na aktora!

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
PAN Wiktor

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2018, 18:55

Siemka tutaj pokazuję swoje możliwości!:
Wszystkie opliki here!
https://drive.google.com/drive/folders/ ... H9MwK4yInK
:lol:
Na górze róże na dole ptak... Bo dubbing teraz to może mój fach xD
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Słychać, że Ci zależy i naprawdę się przyłożyłeś! Bardzo mnie to cieszy.
Przyjemny jest fakt, że potrafisz bawić się głosem. Nie przychodzi to jeszcze naturalnie, słychać bardzo wysiłkowe mówienie przy większości modulacji. Do tego słaba dykcja jest powodem do pomyślunku nad wprowadzeniem przynajmniej 30 minutowego treningu, właśnie naszej kochanej dykcji.

Co do scenki, nie wyszło źle! Ba, nawet się pośmiałem. Mój humor niestety w przypadku nie jest oceniany, a umiejętności, których jeszcze trochę Ci brakuje.
Dobre jest, że masz jakiekolwiek pojęcie o aktorstwie. Starasz się głosem manipulować, nadawać mu realizmu roli. Są to starania, bo nad umiejętnością wczucia również trzeba popracować. Mimo to, wierzę że odpowiednie pokierowanie reżyserskie w krótkim czasie zrobiłoby z Ciebie aktorzynę. Do tego znowu ta niechlujna dykcja i według mnie najważniejsze, czego boi się mocne 3/4 aspirujących do grupy.
KRZYCZENIE NIE BOLI! (No może czasami... częściej niż czasami... No mocne krzyki naprawdę bolą ale są potrzebne!) Pamiętaj proszę, że mikrofon przechwytuje 1:1 Twój głos, to jak coś zaakcentujesz, to jak głośno mówisz, czy szepczesz, czy krzyczysz - żaden program do montażu, zgłośnienie, czy ściszenie nie sprawi, że codzienny ton głosu zabrzmi inaczej. Pamiętaj o tym, nawet przy tak durnej scence, potrzebne są takie smaczki.

Słuchaj, widzę w Tobie potencjał. Prócz tego masz dobry sprzęt audio (nad warunkami jeszcze trzeba popracować) ale nie jest to nic czego nie mógłbyś osiągnąć. Dlatego na ten moment odrzucam Twoją rekrutację z bardzo ważnym wyjątkiem. Nie musisz czekać miesiąca na kolejne podejście do rekrutacji, chcę żebyś wszedł na forumową szkółkę oraz discord naszej grupy, gdzie poprosisz kogoś o pomoc przy Twoim rozwoju aktorskim. Mamy wielu porządnych aktorów oraz reżyserów, wierzę że jeśli ładnie się do kogoś odezwiesz to z pewnością znajdzie ktoś czas na Ciebie.

Kiedy stwierdzisz, że się rozwinąłeś i będziesz gotów - załóż nowy temat w tym samym dziale. Czekam z niecierpliwością i wierzę, że się nie poddasz.
Pozdrawiam,
Cearme.
Awatar użytkownika
PAN Wiktor

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2018, 18:55

lel robie ćwiczenia dykcyje od jakiegoś czasu (4-3 mies) (według mnie osoby powinny się umawiać na przesluchania z Adminami....) ale spoko mam nadzieję że att 2 się uda!
Pozdrawiam
Na górze róże na dole ptak... Bo dubbing teraz to może mój fach xD
Zablokowany