Rekrutacja [Podejście 2]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
PAN Wiktor

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2018, 18:55

Cześć to jest moje drugie podejście do rekrutacji. ;)
Imię: Wiktor (PAN Wiktor)
Wiek: 15
Po ponad 1000 próbach:
Krasnale:

Scenka:

Moim nauczycielem, pedagogiem, mistrzem i wzorcem był Eden!
Na górze róże na dole ptak... Bo dubbing teraz to może mój fach xD
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

EJ NO ! Ja to miałem być Incognito !!! xD
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć! ;]

Dobra, podejście drugie, mówisz? Zerknęłam na to wcześniejsze, aby mieć punkt odniesienia, i powiem, że niewiele ci zabrakło, więc może od razu przejdźmy do oceny.
Krasnoludki bardzo fajne, choć zmieniające się co rusz tempo wypowiedzi mnie osobiście troszkę męczyło, ale to już kwestia preferencji. Na pewno poprawiła ci się dykcja, nie potykasz się na niczym szczególnie rażącym, wszystko brzmi śliczne, glancuś, i wgl, to teraz przejdźmy do scenki :')
Ahahah, ale jak to zazwyczaj bywa, przy scence dykcja już taka śliczna nie jest. Masz może jakąś wadę wymowy, czy to po prostu takie naturalne niechlujstwo? Momentami się zjadasz, czasami wypowiadasz coś prawie bełkotliwie - widz musi się strasznie skupić, żeby się połapać w tym co mówisz. A podstawą jest komfort odbioru, postaw się na miejscu osoby która będzie cię słuchać - ona musi cię rozumieć bez natężania uwagi ponad normę. Pod względem emocji wydaje mi się, że jesteś na takim przyzwoitym poziomie na którym pozostają już tylko małe szlify i podpowiedzi, w którą stronę masz zagrać daną kwestię. Fakt, że kwestie krzyczane wychodzą ci naprawdę naturalnie, choć znowu sam monolog głównego bohatera w autobusie wydał mi się bardzo.. "niedialogowy". Taki bez życia, na lekkiej spinie. Takie kwestie są zawsze najgorsze do zagrania i nie wiń się, że mogę ci czasami nie wyjść. Najgorzej, gdy nie masz żadnej skrajniejszej emocji, bo brak ci punktu zaczepienia, ale to też jest do wyuczenia. Z racji, że miałeś dobrego nauczyciela (pozdrawiam cię Eduś, bo wiem że będziesz to czytać), to strzelam, że jesteś osobą z którą da się pracować i która słucha rad osób z nieco większym doświadczeniem. I to jest bardzo, bardzo dobra cecha!
Na razie zaproponować ci mogę jedynie aktora młodszego. Dykcja jest jednak na tyle ważną sprawą, że należy ją utrzymywać w jak najlepszej kondycji, że tak to ujmę. Więc to na pewno musisz wziąć na warsztat, choć sam udział w projektach i słuchanie rad reżyserów na pewno pomoże ci w poprawie tego i owego i powolnego nabierania wprawy w grze aktorskiej. Kiedy tylko uznasz, że jesteś gotów na awans, a twoje umiejętności poprawiły się na tyle, aby ten awans otrzymać - skontaktuj się ze mną na Discordzie to będziemy rozmawiać :D
A w tym miejscu zapraszam cię również do wysłania swojego nagrania Krasnoludków do użytkownika TheKasarr. Zostaniesz dodany do banku głosów, z którego korzystają reżyserzy, jak również osoby spoza grupy, które szukają głosów do swoich projektów.
Otrzymujesz dostęp do Rejestru scenek (Dubbingowo), gdzie masz listę projektów aktorskich, które aktualnie są ogarniane na grupie. Gdziekolwiek znajdziesz otwarty casting - nagraj parę próbek i wyślij do reżysera, a nuż wyrwiesz swój debiut na grupie.
A ja ci w tym miejscu życzę szczęścia i witamy w rodzinie aktorów!
Awatar użytkownika
PAN Wiktor

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2018, 18:55

Dzięki!!! A co do Edena: Dziękuję! Jesteś wielki!!! Potem pogadamy ;) :lol:
Na górze róże na dole ptak... Bo dubbing teraz to może mój fach xD
Zablokowany