Rekrutacja - Marson

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Marson

Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2018, 21:40

Siemanzo Marson Here
Jak to mówi dzisiejsza młodzież Yolololo czy coś tam
Pierwszy raz coś takiego robiłem a więc Próba Numero Uno!

Krasnoludki -
Scenka -
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Paradoksalnie to głównie dykcja proszę pana
Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Okej, dzień doberek!

Ah ta dykcja, zmora chyba każdego początkującego dubbingera. Twoja jest bardzo blisko granicy bycia znośną, ale na razie - na pewno musisz ćwiczyć. Spróbuj na łamańcach językowych, ewentualnie korek. Same Krasnoludki wydają mi się troszkę monotonne, coś tam próbujesz się bawić, ale dla mnie brzmi to troszkę płytko mimo wszystko.
Okej, widząc scenkę, uśmiechnęłam się nawet troszkę. No, to jest coś, co zagrać nie jest łatwo. Dużym problemem jest to, że wielu ludzi próbuje naśladować ton i barwę głosu oryginalnego aktora, ale z zasady wychodzi im to nieudolnie. Rzecz w tym, aby zapomnieć o tym jak powiedział to oryginał i spróbować ubrać to jak najnaturalniej. U ciebie jednak naturalności zdecydowanie zabrakło. Dało się wyczuć aż za dobrze twoje próby stawiania akcentu w zdaniu tam gdzie oryginał, nadawanie takiego samego tempa... niestety, to dało efekt takiego kopiarstwa, właśnie niezbyt udanego.
Proponuję ci jeszcze troszkę poćwiczyć, dykcję w szczególności, ale i grę aktorską. Spróbuj się zaciągnąć do jakiegoś projektu spoza grupy, sam coś troszkę ponagrywaj. Jeżeli chcesz, możesz mi przesyłać swoje kamienie milowe, ja je chętnie obejrzę i podpowiem, co jest do poprawy a co nie.
A na razie niestety, rangi ci nie przydzielę. Pozdrawiam!
Zablokowany