anepietruszka

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

anepietruszka1

Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2018, 20:18

Hej mam 33 lata to jest mój debiut poniżej linki
Scenka -
Krasnoludki-
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o/

Dobra, pierwsze co mi się rzuca w uszy, i to dość agresywnie, to pukania w mikrofon. Do zniwelowania, pop filtr można zarówno kupić jak i zmajstrować samemu, w necie jest ogrom wszelakich tutków, radzę zerknąć (chodzi tutaj o komfort słuchania - musi być zachowany).
Ooo, 33 lata i taki ciekawie skrzekliwy głos? Szkoda, że to jedyne co tutaj uświadczyłam. Gdzie były inne modulacje, gdzie twój prawdziwy głos? ;; Fakt, nagranie jest bardzo fajne, bardzo zgrabne, ale ciągłe skrzeki stają się męczące już koło połowy. No ale, a nuż scenka pokaże cię w nieco lepszym świetle..
Ajajajaj, czemu tak pędzisz z tymi kwestiami? Pozostaje ci jeszcze tyle wolnych kłapów, mówisz zdecydowanie za szybko! Przez to bywały zdania, których za Chiny nie mogłam zrozumieć. Jednym słowem: dykcja. To na pewno trzeba trenować. Łamańce językowe raz na jakiś czas, szczególnie przed nagrywaniem. No ale powiedzmy, że przy scence był to problem twojego zapierniczania do przodu, sama nie wiem dlaczego :'))
Co do emocji: troszkę płasko. Miałam czasami wrażenie, że skupiasz się z całej siły na przeczytaniu tekstu, ale nie zwracasz zupełnej uwagi jak masz coś zagrać. Brzmisz fajnie, ale brakuje faktycznych emocji: zdenerwowania, zmieszania, niepewności. Fluttershy to postać, która co rusz zmienia ton głosu i to należy uchwycić.
Na razie nie mogę ci zaproponować rangi z najbardziej podstawowych powodów: dykcja i gra aktorska. Ale wszystko da się wyćwiczyć. Tak więc nie poddawaj się, szabla w dłoń, i wracaj do nas za miesiąc z o wiele bardziej poprawionym warsztatem!
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Chce usłyszeć jak brzmi twój naturalny głos , odezwij się na Discord
Zablokowany