[rekrutacja na aktora] podejście pierwsze

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
hwan

Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, 21:10

dzień dobry jestem hwan w jestem w trakcie szesnastej wiosny, ale na pewno skończyłam już szesnaście zim (((((z góry przepraszam jeśli mikrofon jest za cicho, postaram się go podmodulować)))))

krasnoludkihttps://drive.google.com/open?id=1QiBez ... iRCgqtzJdC

scenkahttps://drive.google.com/open?id=1oW6N7 ... urCHmdjoBY
tekst oraz animacja nie należy do mnie, natomiast w dużej mierze do CN, podłożyłam jedynie głos pod postacie

mam nadzieję, że spodoba wam się moja praca choć minimalnie jeśli nie, będę dalej próbować w kolejnych podejściach i szkolić się (wybaczcie jeśli w wierszu są jakieś zająknięcia z mojej strony)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

Hej. Wiem, że czekanie na odpowiedź rekrutera wydaje się nie mieć końca :D. Ale słuchając Cię od razu słychać ten... Pisk? Nie wiem czy to kwestia mikrofonu czy karty dźwiękowej a może coś pracuje w tle? Obawiam się że rekrutacja może być odrzucona ze względu na braki w sprzęcie. Jeśli korzystasz ze zwykłego audio plug'a to pewnie wina leży po stronie karty dźwiękowej. Spróbuj podpiąć się do znajomej osoby i sprawdzić czy nadal Ci piszczy(najlepiej do interfejsu), jeśli nie - możesz się zastanowić nad zewnętrzną kartą dźwiękową (takie niezłe zaczynają się raczej od 50 zybli wzwyż) lub znacznie droższym interfejsem ( na tym się nie znam ale raczej 300 złoty to minimum). Ewentualnie kup mikrofon pod USB (aaach wygodnictwo). W szkółce z tego co wiem są tematy poświęcone zakupowi mikrofonu i interfejsów ( jeśli nie - niech ktoś mnie poprawi). Daję Ci znać z góry, żebyś mogła się nad tym zastanowić, popytać i potestować. Hej! Btw. w scence podkładałas też męski głos? Jeśli tak - to propsy bardzo dobra modulacja! :D
Awatar użytkownika
hwan

Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2018, 21:10

dziękuję ślicznie za rady, bardzo mi miło!

wiem, że coś piszczy także mi to przeszkadza, ale nie umiem znaleźć źródła problemu, myślałam, że leży w głośności mikrofonu, jednak to nie to i jak widać nadal to występuje...
mam zamiar kupić nowy sprzęt, trochę droższy niż mój obecny, ale wiadomo wydatki i ciężko też czegoś poszukać
poczytam o tym w szkółce i jeśli moja rekrutacja zostanie odrzucona z pewnością wrócę tu z blaskiem i lepszą jakością dźwięku!<3
Obrazek
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Jak napisał kolega wyżej, jakość audio jest niewystarczająca. Polecam Ci udać się nasz discord, gdzie ekipa z pewnością pomoże Ci w doborze sprzętu.
W oczekiwaniu na mikrofon, polecam Ci codziennie jednak poświęcić przynajmniej te pół godziny na ćwiczenia dykcyjne i emisyjne. Masz przyjemną barwę głosu, jednak słychać ten brak obycia z mikrofonem. Po prostu ćwicz.

Jeśli chodzi o scenkę, to również to co wymieniłem wyżej. Do tego jeszcze dochodzą emocje, musisz nad tym pracować.
Zapraszam do kolejnej rekrutacji za miesiąc, pozdrawiam!
Zablokowany