Rekrutacja - Cukierkoman {podejście pierwsze}

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Cukierkoman

Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:53

krasnoludki -->

urywek "dubbingu" -->
(co prawda wykonałem dubbing dwóch osób na raz i nie wiem jak się przyjmię,ale myślę że będzie szło po dobrej myśli :3)
Cukier ^=^
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Serwus! o/

Ale masz fajny, głęboki głooos ~o~ Lubię takie.
To tak na wstępie. Krasnoludki poprawne, bez żadnych fajerwerków, ale również nie sięgające dna. Jedyne o co mogłabym się ewentualnie przyczepić to:
a) masz ty popfiltr? Parę razy ci dość solidnie "puknął" sprzęt, i należałoby ten problem zlikwidować. Jak również, albo to mi już w uszach buczy, albo faktycznie coś tam z tyłu szwankuje. Także wiesz, możesz się pochwalić przy okazji, co ty tam za mikrofon masz, czy nie warto by było przemyśleć zakupu czegoś bardziej "do rzeczy"
b) pilnuj się dykcji! Bywa że ci się język zaplątuje, jak każdemu, ale trzeba ćwiczyć, aby tych potknięć było jak najmniej. Więc popróbuj z 15 minut dziennie poczytać jakieś łamańce, od razu będzie słychać różnicę.
Hmmm.. Co do scenki, coś mało tu emocji. Niby raz krzyknąłeś, ale to było troszeczkę mało przekonujące imo. Wszystko mówisz na jednej, lektorskiej tonacji, tak nie można! Może to kwestia scenki, mam wrażenie, że nie była specjalnie popisowa i nie było się w niej czego chwycić. Spróbuj poszukać czegoś innego, czegoś w czym faktycznie się wykażesz, bo na razie nie mam podstaw na to, aby dac ci rangę, choć bardzo bym chciała, bo czuję, że będą z ciebie aktory. :D Dlatego chciałabym, abyś, jak tylko ogarniesz nową scenkę, założył drugi wątek i spróbował raz jeszcze. A jeżeli wcześniej chcesz może jakiejś opinii czy rady z mojej strony czy ze strony któregokolwiek z naszych aktorów: nie bój się pytać! Ja zawsze chętnie pomogę, czy to tu na priwie czy na Discordzie.
A na razie, niestety, rangi nie będzie. Szukaj drugiej scenki, pokaż mi się z jak najlepszej strony i wtedy będziemy myśleć nad tym jaką by ci tu rangę przydzielić. Pozdrowionka! o/
Awatar użytkownika
Cukierkoman

Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:53

Oyaa dziękuje *-* Miałem małe problemy z wyrażeniem uczuć bo podkładałem głos kiedy byłem chory :3 Mikrofon to novox nc-i i w sumie kupiłem go 2 dni temu więc te pyknięcia to sprawa niebytu popfiltra ;/ Postaram się jak najszybciej wykurować i skombinować popfiltr^^
Cukier ^=^
Zablokowany