Wstyd- ale jakos trzeba zacząć :) Moja pierwsza próba.

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

egon446

Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2018, 11:41

Serwus,

poniżej linki do moich nagrań- wydląda to gorzej niż sądziłem, że będzie, ale co poradzić. Jeżeli się nie uda to trening i będą kolejne próby :D

Naruto fundub-->
Krasnoludki-->

Pozdrawiam
Krystian Pasak
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

Wrzuć scenkę na dysk google bo jutup już się dobrał do Ciebie. :D. Ciekawy masz głos!
egon446

Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2018, 11:41

O faktycznie mi już uwalili filmik. Poniżej link do dysku google.

Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Protip ogólny - nie piszcie, że się wstydzicie swoich nagrań, bo to źle wygląda i wysyłając coś, co się wam nie podoba od razu dajecie sygnał "wiem, że to słabe, ale chyba nie musi być dobre, cnie?". Jeśli nagrania są słabe, to każdy to usłyszy, a jeśli nie będziecie się z tym obnosić, to lepiej dla was.
Głos fajny, tu się zgodzę. Końcówka brzmiała trochę jak Zamachowski (to ostatnie zdanie) i w sumie parę razy jeszcze mi się z nim kojarzyło. Jeśli chcesz zmienić głos, to rób pauzy, żeby nie lecieć ciurkiem, wtedy lepiej to brzmi. Ciekawi mnie, w jakim jesteś wieku. Ogólnie, to nie bardzo mi się chce filozofować, bo jest spoko (bez rewelacji, ale nie jest też źle), tylko jakość trochę mizerna. Z fartem.
Obrazek
egon446

Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2018, 11:41

Dzięki za opinię. Co do wstydu, to użyłem złego słowa- bardziej mi chodziło o tremę ;) A co do wieku, to mam już niemało lat- 29 w tym roku :)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko! o/

Ale fajne Krasnoludy, takie na wesoło, w każdą stronę - lubię takie. Jedyne co mnie w nich zmartwiło to jakość mikrofonu, ale o tym potem.
W scence zawaliła dykcja. Masz problemy z wymawianiem "r"? Bo zdarzyło ci się parę razy je przekręcić, a dobrze by było wiedzieć na starcie czy wysyłać cię do logopedy czy to tylko jednorazowe potknięcie xd Sam materiał jaki nam podrzuciłes w moim mniemaniu jest jednym z cięższych do oceny. Dużo odgłosów walki, dużo złowieszczych podśmiechujków... Ale samych kwestii mówionych niewiele. A odgłosy walki to jednak, umówmy się, wyższy level dubbowania, trzeba je umieć zagrać jak najnaturalniej, więc póki co starałam się je zignorować, aby skupić się na całej reszcie, która wg mnie była bardzo dobrym przykładem "podstaw na których można pracować". U ciebie jednak, poza oczywistą poprawą umiejętności (i najlepiej wyborem scenki z większą ilością właściwego tekstu) i dykcji (tutaj ponawiam pytanie, w przeciwnym razie wyślę ci materiały do nauki na Discordzie) problemy leży w czymś zgoła innym - twoim sprzęcie. Może nie jest on najgorszy jaki dane mi było słyszeć, ale wciąż niewystarczający aby wziąć udział w jakimkolwiek projekcie na kanale. Sam musisz przyznać, że jakościowo brzmi on co najmniej cieniutko. Dlatego proponuję ci tak, na razie kupić coś tańszego, do 100 złotych, chyba, że już jesteś przekonany aby dalej brnąć w aktorstwo głosowe - wtedy leć na całość. A w międzyczasie zgłoś się albo do mnie albo do któregoś z aktorów, każdy będzie chętny aby udzielić ci paru wskazówek, i razem spróbujcie odwalić jakąś scenkę na glanc, tak dla poćwiczenia. Bo na razie, niestety, muszę odmówić ci rangi. Ale jak ktoś wyżej pisał, głos masz super, widać w tobie potencjał i determinację więc mam nadzieję, że wrócisz do nas z nowym sprzętem i spróbujesz raz jeszcze :D Pozdrawiam cieplutko!
Zablokowany