Rekrutacja - Sonoitsu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Sonoitsu

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2018, 00:06

Może się uda ^^"

Krasnoludki:
Scenka(Głos Misakiego):
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

O kurde, jaki głos! I nawet scenka z emocjami. No, no :D.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o//

Ojeeej, ale ty masz słodziachny głos! Zakochałam się normalnie <3 Poza tym, super jakość mikrofonu, i baardzo na plus dykcja, pilnujesz się jej, raczej nie seplenisz, więc coś tam sobą reprezentujesz ;]
Przechodząc do scenki, płacz jest zawsze bardzo ciężko zagrać, ale tobie udało się to prawie naturalnie. Połykałeś wyrazy (czasami na tyle, że nie potrafiłam za pierwszym razem załapać co powiedziałeś xd), pociągałeś nosem - wg mnie, jak na pierwszy raz bardzo, bardzo dobrze. Fakt, że z czasem będziesz umiał zagrać płacz bardziej przekonująco, ale na razie może być. Udało ci się również zachować klimat całej scenki - taki delikatny i romantyczny, bardzo dobrze dobrałeś miękki ton głosu do sytuacji w jakiej znajdował się Misaki.
Myślę, że będą z ciebie ludzie \o/ Nie zawiedź mnie, bo właśnie wpycham cię do ekipy Aktorów i szczerze życzę powodzenia!
Wyślij dla użytkownika TheKasarr swoje Krasnoludki żeby dołączyć do Banku Głosów (jest on pomocny dla ludzi z zewnątrz, którzy szukają u nas aktorów). Jak również zerknij do działu Dubbingowo, gdzie możesz się nagrać do każdego aktualnie trwającego castingu. Rozwijaj się również dalej u siebie na kanale czy na kanałach innych aktorów. No i co najważniejsze, baw się dobrze! Gratuluję rangi! o/
Awatar użytkownika
Sonoitsu

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2018, 00:06

Dziękuję za rangę i miłe słowa, postaram się nie zawieść ii dalej pracować! ^^
Zablokowany