Rekrutacja : Haski

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o/

Masz fajniutki, słodziutki głos. <3 Troszeczkę cię on ogranicza, ale a nuż z czasem uda ci się opanować modulacje zarówno niższą jak i bardziej kobiecą. Nie wiem ile masz lat, czasami to też kwestia wieku... anyway, wg mnie nie ma się do czego przyczepić, Krasnoludki bardzo zróżnicowane, mikrofon jak najbardziej w porządku, no i wszystko raczej dało się zrozumieć, więc przejdźmy do scenki.
Świetnie dobrana do głosu, tyle ci powiem :] Od razu się lepiej słuchało. Jednakże brakowało mi trochę skrajności między tymi wesołymi partiami a smutnymi/załamanymi/przerażonymi. Mimo iż na pierwszy rzut ucha brzmiały one poprawnie, dało się słyszeć wciąż tą radosną nutkę, która powinna zniknąć całkowicie. Może to być wina nagrywania od razu ciągiem, bez cięć. Wtedy ciężko jest od razu się przestawić z radochy na depresję, więc można przymknąć na to oko. No i płacz - dla mnie raczej niedopracowany, takie próby chlipania, ale jak już kilka razy powtarzałam: płacz jest jedną z trudniejszych emocji do zagrania. Jednakże jako osoba początkująca masz doskonałe zaplecze na rozpoczęcie swojej przygody aktorskiej już od pełnej rangi Aktorki. Jedną mocniejszą emocję masz zaliczoną a to super start :'D
Także w tym miejscu zapraszam cię do wysłania swoich Krasnali dla użytkownika TheKasarr, który wrzuci cię do Banku Głosów (nie jesteś tu nowa, więc raczej wiesz jak on działa). Tak samo proponuję ci nagranie się do aktualnie trwających castingów, a nuż wyrwiesz jakąś pierwszą rólkę. No i próbuj swoich sił także w projektach spoza grupy.
Oficjalnie witam cię w gronie Aktorów! :D
Awatar użytkownika
Haski

Aktor

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2016, 01:21

Bardzo dziękuję >3< To prawda ,że scenka była nagrywana ciągiem , praktycznie bez cięć :/ Może to też wina tego ale na pewno też braku mojego doświadczenia więc będę pracować ciężko ^3^ Lat mam 20 ;w; Więc w sumie zacznę się zastanawiać czy coś ze mną nie tak xD Tak czy inaczej będę bardzo dużo ćwiczyć i postaram się nie zawieść ~ Jeszcze raz dziękuję <3
Zablokowany