[AKTORKA] Tertyl

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Krasnoludki:
Scenka:
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Powiem tak. Jedyną wadą jaką zauważalną i dyskwalifikującą Cię jest mikrofon.
Niestety jakość nie do zaakceptowania, gdybyś miała ogarnięty mikrofonik to na bank dostałabyś rolę! :D
Masz mega przyjemny głos a i aktorzenie bardzo fajne Ci wychodzi. Nie dostrzegłem większych problemów właśnie przez tą fatalną jakość nagrań.
Koniecznie coś z tym zrób bo bardzo fajnie idzie Ci dubbing a i głosik masz super! ;)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hejka! o/

Jak wyżej zauważył Pawlik: mikrofon to istna tragedia. Jeżeli masz w pobliżu kogoś z lepszym sprzętem, spróbuj nagrać u niego, a jeżeli nie - zaryzykuj i kup sobie coś do 150 złotych (każdy w grupie chętnie pomoże ci z doborem sprzętu, wystarczy zapytać). Masz naprawdę fajną, unikalną barwę i byłabyś bardzo potrzebna w grupie, dlatego mam nadzieję, że nie zrezygnujesz i spróbujesz raz jeszcze, tym razem jednak na innym mikrofonie.
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

Nie zrezygnuje na pewno, bo bardzo mi zależy. Ale niestety jeśli chodzi o mikrofony, to kompletnie nie znam się na firmach, a nie wiem czy zawsze im droższe tym lepsze.
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Gdzieś na forum jest temat o mikrofonach, możesz też zagadać na discordzie, pomogą Ci w wyborze :)
Awatar użytkownika
Nessime

Aktor

Wokalista

Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2018, 14:51

To wpadnę później na disxorda. Chłopak też mów że nie włączyłam jakiegoś programu Ryzera, który ma wspomagać mikro, ale nie wiem o ile efekt będzie lepszy. Wtedy ponownie te same scenki mogę dopiero za miesiąc, tak?
Obrazek

LOL: Nessime Chętnie pogram!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Tak.
Zablokowany