[AKTOR] Karzeu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

hej hej!
Dość długo się zbierałam, żeby wysłać coś na rekrutację, zarówno na aktora, jak i wokalistę, na szczęście lub nie, udało mi się tego dokonać! Także nie pozostaje mi nic, jak tylko ładnie zaprosić do wysłuchania :D
ps. przepraszam za ten brak umiejętności jeśli chodzi o montaż, mam nadzieję, że to jest do wybaczenia.

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

To, że tekst nie sugeruje emocji sam w sobie, nie znaczy, że nie możesz sobie dołożyć swoich, żeby się dobrze pokazać. Emocji nie ma praktycznie w ogóle, dodaj jakieś, bo monotonia zabija to nagranie. Dykcja przeciętna, nie ma tragedii. Musisz się odblokować przed mikrofonem, bo obecnie trochę słabo. Jakość majka jest akceptowalna. Z fartem.
edit: a i popfiltr zrób / kup, chyba że masz bo przester chyba na p był jeden, może przypadek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Dziękuje za porady! Postaram się zastosować przy kolejnych podejściach. Jednak chciałabym się dopytać o ten brak emocji, chodzi o scenkę czy o krasnoludki?
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Krasnoludki. Co do scenki, to nie oglądałem wcześniej, ale skoro pytasz, to brzmi trochę jakbyś czytała tekst, a nie starała się być odgrywaną postacią. Odbiega emocjonalnie od oryginału i brakuje trochę szaleństwa. Kwestia otwarcia na mikrofon, jak trochę ponagrywasz, to będzie ci łatwiej się otworzyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Dobrze, bardzo bardzo dziękuje!
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

jeju, jak Ty uroczo brzmisz! Krasnoludki mnie urzekły, jednak scenka stanowczo odbija. Tak jak napisał Kubacz, dobrze byłoby usłyszeć więcej emocji, zwłaszcza, że barwa Twojego głosu bardzo pasuje mi do większości młodszych, kobiecych ról.

Umówmy się tak, ja nie zamknę tej rekrutacji, pozostawimy ją w spokoju. Ty w ciągu trzech tygodni podrzucisz tutaj nową scenkę aktorską, gdzieś gdzie wykażesz się genialnie, a ja od razu po przesłuchaniu nie będę widział innej opcji niż przyznania Ci rangi.

Mam nadzieję, że się zgadzasz! Czas start, powodzenia.
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Jeju bardzo miło mi to słyszeć!<3 Tylko wracam z wyjazdu i lecę szukać pasującej scenki, obiecuje, że nie zawiodę!
Awatar użytkownika
Karzeuu

Aktor

Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2018, 14:21

Hej Hej! osobiście nie jestem w 100% usatysfakcjonowana, ale uważam, że sporo poprawiłam, mam nadzieję, że Tobie również się spodoba!
link:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Krasnale strasznie powolne, jeśli chodzi o różnorodność emocjonalną, to mamy mowę i szept, może i nie najgorzej, ale to jeszcze nie emocje. Słychać, że strasznie się wstydzisz tego mikrofonu i brakuje dynamiki, czegoś głośniejszego niż mówienie półgłosem. Więcej energii, życia.
W scence nie brzmisz, jakbyś spotkała jakiegoś gościa na dachu w środku nocy, śmiech w 0:51 strasznie sztucznie brzmi. Wyluzuj się, bo za bardzo się spinasz przed mikrofonem i nie poświęcaj takiej uwagi literom na kartce, tylko na tym, co chcesz powiedzieć, jak i dlaczego. Dykcja też trochę w scence słabiej wypada niż w krasnalach. Najpierw otwórz się przed sobą, żebyś przed sobą nie wstydziła się swoich emocji, bo bez tego ciężko ci będzie otworzyć się przed czymkolwiek / kimkolwiek innym.
Rangi nie przyznaję, powodzenia w przyszłości :)
Obrazek
Zablokowany