Aktor

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

JoyBasScream

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 9
Rejestracja: 21 cze 2018, 12:00

Mam świadomość, że materiał nie jest najlepszy, ale mam nadzieje, że wystarczy :)

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

Zmień uprawnienia na krasnoludkach, gdyż aktualnie chyba tylko ty możesz je przesłuchać. ; )

Edit: Za to scenka brzmi bardzo dobrze. Momentami przestery się wkradają ale to już kwestia zabawy z ustawieniami.
JoyBasScream

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 9
Rejestracja: 21 cze 2018, 12:00

JoyBasScream pisze:
03 lip 2018, 12:42
Mam świadomość, że materiał nie jest najlepszy, ale mam nadzieje, że wystarczy :) Wybaczcie za przester na mikrofonie i dzięki za info o krasnoludkach Szibin :)

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Drewno jeśli jesteśmy przy emocjach, bo ich tu praktycznie nie ma. Zaaplikuj trochę emocji właśnie. Różnych. Bywało gorzej na tych rekrutacjach, więc jakiś plus jest. Jakieś modulacje możesz rzucić więcej niż 2, bo tak to jedyne wnioski jakie da się wyciągnąć to dykcja tak z 6/10, jakość spoko, umie zadawać pytania, szepcze na gardle, siedzi blisko mikrofonu, koniec. W tych wierszach chodzi tylko o kreatywne podejście i o to, co możesz pokazać głosem, że się nie boisz mikrofonu, i potrafisz czuć. Z fartem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Dokładnie tak jak napisał Kubacz, choć nie ma tragedii. Chciałbym żebyś najbliższy miesiąc poświęcił nad ćwiczeniem dykcji oraz wczuwaniem się w role, ćwiczył emocje. Praktyka na jakichś mniejszych kanałach, ewentualnie sam dla siebie będzie w cenie. Mam nadzieję, że słyszymy się za miesiąc! W razie problemów, pisz do mnie prywatnie na discordzie.
Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany