[Aktorka] Yudeko

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Yudeko

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 26
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:26

Hej! Oto moja wersja wiersza Krasnoludki i animacji Maddie. Przy scence skorzystałam z tłumaczenia Akumy. Co do samej animacji i dubbingu, to jest tak kilka razy niedociągnięcie z dopasowaniem słów, do ruchu ust dziewczynki. Miłego słuchania c:
Ostatnio zmieniony 11 sie 2020, 19:34 przez Yudeko, łącznie zmieniany 1 raz.
squish that cat
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

emocje
Obrazek
Awatar użytkownika
Yudeko

Ilustrator (rekruter)

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Instrumentalista

Ilustrator

Posty: 26
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:26

Ajć, to znaczy, że ich nie ma? Kurczaczki, trzeba nad tym popracować ;-;
squish that cat
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Dokładnie tak. Jeśli chodzi o pracę nad emocjami, to stawiam, że po prostu dużo nie nagrywałaś i jeszcze nie masz tyle śmiałości przed mikrofonem, więc wszystko przed tobą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Bardzo miło mi się słucha, gdy nagranie ma energie. Twoje krasnoludki takie były, choć wydaje mi się, że wszystko było przeaktorzone, nagrane mocno siłowo. W każdym razie Krasnale to tylko ocena wariantów głosowych, dykcji dlatego nie oceniam głębiej, to tylko moje odczucia. Dykcyjnie nie ma tragedii, niestety jakość audio bardzo boli.

Co do emocji, nie było wcale tak źle. Scenka ma swój specyficzny klimat, do którego miałaś dobre podejście. Doskonale o tym wiem, bo sam reżyserowałem fandubb do tej animacji na moim kanale. Szłaś dobrym torem, mimo to zabrakło tego doświadczenia. Wierzę, że doświadczony reżyser potrafiłby zrobić z Ciebie kawał aktorzyny.

Niestety ze względu na mikrofon, choćbym chciał nie mogę przyznać Ci rangi nawet młodszego aktora. Zaopatrz się w lepszy sprzęt audio, popytaj u nas na discordzie o modele mikrofonu, a później znowu się tu pokaż. Do zobaczenia!
Zablokowany