Strona 1 z 1

[Aktorka] Yudeko

: 03 lip 2018, 13:52
autor: Yudeko
Hej! Oto moja wersja wiersza Krasnoludki i animacji Maddie. Przy scence skorzystałam z tłumaczenia Akumy. Co do samej animacji i dubbingu, to jest tak kilka razy niedociągnięcie z dopasowaniem słów, do ruchu ust dziewczynki. Miłego słuchania c:

Re: [Aktorka] Yudeko

: 07 lip 2018, 12:40
autor: Kubacz
emocje

Re: [Aktorka] Yudeko

: 07 lip 2018, 21:34
autor: Yudeko
Ajć, to znaczy, że ich nie ma? Kurczaczki, trzeba nad tym popracować ;-;

Re: [Aktorka] Yudeko

: 08 lip 2018, 01:02
autor: Kubacz
Dokładnie tak. Jeśli chodzi o pracę nad emocjami, to stawiam, że po prostu dużo nie nagrywałaś i jeszcze nie masz tyle śmiałości przed mikrofonem, więc wszystko przed tobą.

Re: [Aktorka] Yudeko

: 11 lip 2018, 10:36
autor: Cearme
Bardzo miło mi się słucha, gdy nagranie ma energie. Twoje krasnoludki takie były, choć wydaje mi się, że wszystko było przeaktorzone, nagrane mocno siłowo. W każdym razie Krasnale to tylko ocena wariantów głosowych, dykcji dlatego nie oceniam głębiej, to tylko moje odczucia. Dykcyjnie nie ma tragedii, niestety jakość audio bardzo boli.

Co do emocji, nie było wcale tak źle. Scenka ma swój specyficzny klimat, do którego miałaś dobre podejście. Doskonale o tym wiem, bo sam reżyserowałem fandubb do tej animacji na moim kanale. Szłaś dobrym torem, mimo to zabrakło tego doświadczenia. Wierzę, że doświadczony reżyser potrafiłby zrobić z Ciebie kawał aktorzyny.

Niestety ze względu na mikrofon, choćbym chciał nie mogę przyznać Ci rangi nawet młodszego aktora. Zaopatrz się w lepszy sprzęt audio, popytaj u nas na discordzie o modele mikrofonu, a później znowu się tu pokaż. Do zobaczenia!