Rekrutacja - podeście drugie

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Annc

Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2018, 05:20

krasnoludy:



scena:


oryginał:



<3
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Jakość - przestery praktycznie cały czas (boli w uszy), brak popfiltra, komputer w tle, mizerna jakość
Dykcja - nie dugie tylko długie, nie szystko, tylko wszystko itp, trzeba poćwiczyć
Emocje - najsilniejszy punkt, pojawiły się, tylko szkoda, że z gardła
z fartem
Obrazek
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Hej, nie jest źle! Widać, że masz jakieś podstawy, które mimo wszystko i tak bym nieco utemperował w nieco innym kierunku. Na pewno czeka Cie szereg ćwiczeń, jednak masz fajne zaplecze. Nie jesteś drewnem, "czuć, że czujesz" emocje. Niestety jakość audio z miejsca Cie przekreśla.

Zaopatrz się w lepszy sprzęt audio, a co do progressu aktorskiego zapraszam Cie do konwersacji prywatnej na discordzie.
Na ten moment odrzucam Twoją rekrutacje, mam nadzieję, że usłyszymy się za miesiąc!
Pozdrawiam, Cearme.
Annc

Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2018, 05:20

Cearme pisze:
11 lip 2018, 11:35
Hej, nie jest źle! Widać, że masz jakieś podstawy, które mimo wszystko i tak bym nieco utemperował w nieco innym kierunku. Na pewno czeka Cie szereg ćwiczeń, jednak masz fajne zaplecze. Nie jesteś drewnem, "czuć, że czujesz" emocje. Niestety jakość audio z miejsca Cie przekreśla.

Zaopatrz się w lepszy sprzęt audio, a co do progressu aktorskiego zapraszam Cie do konwersacji prywatnej na discordzie.
Na ten moment odrzucam Twoją rekrutacje, mam nadzieję, że usłyszymy się za miesiąc!
Pozdrawiam, Cearme.

Dziękuję za odpowiedź. Będę dalej ćwiczyć, no i aktualnie zbieram pieniądze na zakup sprzętu ^^
A jeśli mogę zapytać, o jaki kierunek chodzi?
Zablokowany