Rekrutacja na aktora dubbingowego

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Michasia

Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2018, 22:12

Hej!
Mam nadzieję, że moje przeszumy w głosie nie są problemem i że moja praca przed mikrofonem podoba się nie tylko mnie C:
Pozdrawiam Michalina.


Krasnoludki:
Senua:
Ostatnio zmieniony 10 lip 2018, 23:38 przez Michasia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szibin

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 00:13

Hej, scenki narratorskie zazwyczaj ciężko ocenić pod kątem interpretacji emocji postaci. Jaki masz mikrofon? Te "przeszumy" to pewnie kwestia braku pop filtra, który można spokojnie znaleźć za 3 dyszki :D.
Michasia

Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2018, 22:12

"Przeszumy" to wada wymowy (nad którą bardzo trudno panować, ale się staram). Przez nią brzmię "sycząco" :P Jeśli chodzi o mój mikrofon to nie jest najgorszy. Ewentualna słaba jakość jest spowodowana nagrywaniem pod kocem. Niestety chory czterolatek nie pomaga w nagrywaniu :P
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Wszystkie kwestie mówisz tak samo, nie rób tego kawaii głosu, bo to źle brzmi, pokazujesz że nie potrafisz użyć przepony i ktoś może cię pomylić z jakimś hentai, czy innym vocaloidem. Pokaż swój normalny głos, do tego różne stany emocjonalne i jesteśmy w domu. Jakość taka sobie, to prawda, ale to ma mniejsze znaczenie niż gra, której nie ma w ogóle. Dykcyjnie nie było najgorzej, tam czasem wleciało jakieś "urząziły", ale i tak nienagannie. Co do tego nosowego usiłowania brzmienia słodko, szybkie wnioski. Nie potrafisz biegle używać przepony i boisz się pokazać siebie przed mikrofonem. Nie wiem czy tak jest rzeczywiście, ale takie sprawiłaś wrażenie. Powodzenia życzę na dalszej drodze życia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć!

pamiętaj, aby dokładnie czytać to co jest w tekście, nie gubimy słów i nie zmieniamy wyrazów!
1. W tekście mamy dosyć nie dość
2. W tekście mamy "Co robić", nie "co zrobić"
3. W tekście mamy "Skąd wiadomo, że zawsze po czwartku", a nie "Skąd wiadomo, że po czwartku"

Krasnoludki takie nagrane na jedno kopyto, bez emocji, bez zaangażowania, takie puste. Daj coś więcej od siebie pokaż, że Ci zależy, że się nie boisz swojego głosu! Nagrywaj się jak będziesz czułą się komfortowo, a nie jak siedzisz pod kocem i Ci 4-letnie dziecko przeszkadza ;)


Co do scenki:
Wydaje mi się jakbyś się bała mówić, nagrywać, coś Ci przeszkadzało, staraj się nagrać to normalnym głosem, a nie szepczącym. Przy pytaniach bardzo przeciągasz ostatnią sylabę, jakbyś oczekiwała odpowiedzi, której w sumie i tak nie chcesz.
Zaczynasz jakąś tajemniczą opowieść, pełną przygód, oddaj to, nie bój się swojego głosu, nie bój się dodać dynamiki do wypowiedzi.


Ogólna ocena:
Wyglądasz bardzo blado, wiele nie pokazałaś, brakuje mi emocji w Twoim głosie, zaangażowania, jakiejś drobnej iskierki, która udowadnia, że robisz to w jakimś konkretnym celu. Podstawowe błędy w tekście w krasnoludkach, potem scenka, która brzmi jakbyś czytała tekst. Niestety, ale to co pokazałaś to za mało. Powodzenia następnym razem!
Zablokowany