[Aktor] Skryty

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Skryty

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2017, 23:49

o/

Krasnoludki:

Scenka:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

HA ! Blue ! Dobrze że nie jestem rekruterem bo moja ocena mogła by nie być wiarygodna xD Ale ! Coś napisać muszę ...brak jest lip synchu , szkoda bo to psuje bardzo efekt , na start postać mówi bardzo szybko ( wiem ...sam miałem z tym problem ) ale dykcja tutaj umiera a w krasnalach jest podobnie , gdy zaczynasz gonić zjadasz literki lub strasznie je spłycasz ale wracając do scenki ,
"Już nigdy albo związek " tutaj też literki uciekają a od 01:30 zupełnie złamał ci się głos no i jeszcze " A ty masz na to wyjebane " Tu sam miałem problem to powiedzieć bo ledwie tym zdaniem zdążyłem się zmieścić z ruchem ust postaci ..hehehehe heeeeeee..... No ok co dalej , "Pójść ze mną " Tutaj też nie za ciekawie to brzmi , przysłuchaj się. Najbardziej jednak uderzał we mnie twój łamiący się głos ale jest to coś co musisz ogarnąć jeśli masz zamiar na serio bawić się w Fandubb , nie będę się rozpisywał od strony technicznej bo to robota dla Rekrutera.

Powodzonka o/
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Cześ.
Krasnale. Na start leci dykcja. "dosyć" "skond" "szystko" "skąd wiadomo żzawsze po czwarku jes piontek" itp.Trochę jakbyś bardziej przeponę ogarnął i emisję głosu, to by było fajno. Emocjonalnie dość płytko, bardziej poszedłeś w różne modulacje, nie przykładając uwagi do zróżnicowania tekstu pod względem emocji przez co nie mam wglądu do pełni twoich możliwości. Ogólnie płytka interpretacja wiersza.
Teraz jak odpaliłem scenkę zauważyłem, że z dyckją jest rzeczywiście lipa. Mam elegancką książkę z ćwiczeniami i jej starszą wersję jakoś od 5 lat, na pw mogę powiedzieć jaka, jest tania jak coś. Jak nie chcesz zainwestować 15-20zł, to będziesz musiał poszukać ćwiczeń w internecie, bo z taką dykcją będzie ciężko. Pierwsza kwestia blue była zlana w 1 bełkot. Nie wedug, tylko według. Nie krzycz z gardła. Jak przyśpieszasz, to dykcja leci w opór, to jest do wyćwiczenia jak coś. Tutaj pokazałeś więcej emocji, to na plus.
Mikro nienaganne, brzmiało spoko, chociaż nie odsłuchiwałem w swoim naturalnym środowisku, wiec plus.
Podsumowując, nie przyznaje ci rangi. Masz miesiąc na doskilowanie. Przez 15 minut dziennie ćwicz dykcję (korek między zęby i 2 strony książki z korkiem, strona bez, albo 1-1 początkowo).
Jak masz jakieś pytania, to masz discorda, ja mam discorda, możemy się dogadać. Z fartem.
Obrazek
Zablokowany