Rekrutacja na aktorkę

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Antoinette

Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:08

Cześć, mam nadzieje, że dałam radę.

Krasnoludki:


Scenka:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Z takich luźnych protipów - nie zadaje się dwóch pytań pod rząd tak samo (1,2 i 5,6). Nie chodzi mi o modulacje, tylko o intencje. To jakbyś kiedyś coś recytowała.
W "pierwszy mówić miał najstarszy" spłyciło się "r". Przy "wszystko to co słyszał przedtem" wyszło "szystko". Nie "w okół', tylko "wokół". W gruncie rzeczy dykcyjnie jest w porządku. Było parę potknięć, ale mało znaczących.
Kiedy nagrywasz krasnale, to staraj się nie powtarzać modulacji, bo przy takiej budowie wiersza, wystarczy wers na każdą z nich. W interpretacji krasnali nie ma fajerwerków, ale słychać że coś się dzieje. Scenka trochę przykrótkawa i mało w niej się dzieje, ale nie widziawszy oryginału mam wrażenie, że nie odbiegłaś daleko od tego jak to powinno wyglądać. Zrobimy tak: ja wstrzymam się z werdyktem, a ty w ciągu 2 tygodni nagrasz nowe, lepiej zinterpretowane krasnale i scenkę, w której będziesz mogła pokazać coś więcej (do 5 sierpnia włącznie).
[+] Rozwiń
w tym momencie miałem przerwę w dostawie prądu, ale dzięki jakiemuś dobremu programiście treść posta się zapisała w wersji roboczej
Plan jest prosty, ćwiczysz dykcję, przed nagraniami rozgrzewasz głos w 10 minut (s,s,s,s,s, jakieś łamańce itp), tworzysz z krasnali swoje opus magnum, pełne emocji, zawierające wołanie i szept prosto z przepony, wysyłasz scenkę, w której coś się dzieje, ja to odsłuchuję i okazuje się, że masz rangę.
Chyba, że chcesz podejść do rekru ponownie za miesiąc, żeby mieć więcej czasu na wyskilowanie, to daj znać.
Obrazek
Antoinette

Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:08

Dziękuję za szansę i chętnie z niej skorzystam
Antoinette

Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:08

Wysyłam poprawioną wersję:

Scenka:

Krasnale:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Rangi nie przyznaję, już śpieszę z wyjaśnieniami. Dykcyjnie jest gorzej niż ostatnio, sou dosyć dugie, tego typu akcje. Dałem ci 2 tygodnie, żebyś poćwiczyła, a nie wysłała nagrania tego samego dnia. Najlepsza modulacja była w 0:50, najprawdziwsza. Nie pomylił, tylko przeoczył, jak gubiłaś przy tym dykcję, to trzeba było ćwiczyć przez te 2 tygodnie, a nie zmieniać sobie słowo. Jak masz to wołanie, to zaatakuj z przepony ładnie, żeby to było wołanie, jakbyś była na imprezie techno i chciałabyś coś do ziomka powiedzieć, który skacze 5 metrów obok, a jakiś skrilex, czy inny taconafide srogo gra z głośników. Czasem gubisz "t" na końcu słowa, np. z wszystkich mias na końcu. Olej te modulacje, poświrować coś to każdy potrafi, pokazać siebie nie każdy potrafi i że umie coś poczuć. Emocje. Jak masz scenkę i 4 postaci żeńskie, nawet jakbyś miała męskie, nie ma znaczenia, to jest rekrutacja, ja przecież nie patrzę na to, czy ty podobnie brzmisz do oryginału, bo oryginału nie widziałem i oryginał mnie nie obchodzi, z całym szacunkiem dla gravity falls, ale tu chodzi o ciebie. Mnie interesuje, czy ty potrafisz ciekawie brzmieć i czy jak będzie płaczliwa scena, to będziesz mogła się popłakać, a jak będzie impreza techno, to będziesz mogła wołać do ziomka xd. Zabaw się, zagraj wszystkie 4 postaci, nie ograniczaj się i więcej życia.
Podanie możesz złożyć drugi raz za miesiąc, są wakacje, więc wykorzystaj ten czas, żeby zwiększyć swoje umiejętności. Rób codziennie secik ze szkółki nk, a jak te ćwiczenia się znudzą, to możesz na pw do mnie napisać, coś ci ogarnę. Powodzenia.
Obrazek
Zablokowany