Marw podejście II

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19


Wieki minęły...ale powracam z nową wersją :!:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Nie wiem czy mam to brać na poważnie. Gdzie są krasnale?
Mogę to zaraz ogarnąć, tylko podanie jest niekompletne xd
edit: doślij krasnale, to sprawdzę jutro podanie, chyba że ktoś mnie wyprzedzi :D
Obrazek
Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19



Wybacz, myślałam, że mam dosłać tylko to co poprzednio było kulawe :) :D
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Mam wrażenie, że nie kontrolujesz emisji głosu, chodzi mi o to, że zjeżdża ci do góry dość często "po DRUgie", "dlaCZEgo niektóre orzechy", "ŚLEpy mówił", "zuPEłnie, zuPEłnie". Zarówno jeśli to brak podparcia przeponą, lub celowe działanie, wpływa negatywnie na odbiór całości. W krasnalach prezentujesz kilka modulacji, fajnie. Dykcja nie najgorzej, czasem zdarzy się jakieś "milczonc", albo "laczego", ale w gruncie rzeczy nienagannie, chociaż szczerze polecam ćwiczenia pod emisję głosu i samogłoski. Zabrakło trochę emocji, były pewne przebłyski, ale nic konkretnego, warto żebyś popracowała właśnie nad wydobywaniem z siebie różnych stanów. W scence już było lepiej, bo tam w połowie jakoś coś rzeczywiście się działo. Ogólnie brzmisz trochę jakbyś coś komuś tłumaczyła przez całą scenkę. Nie do końca o to chodzi. Plan jest prosty, codziennie przez miesiąc rób ćwiczenia ze szkółki NK, do tego zacznij się bawić emocjami. Tutaj jest przedstawiony realny plan treningowy, który jest w stanie w ciągu miesiąca poprawić twoje umiejętności, bo tak znikąd, to nic tylko. Niestety. Czasem odpal sobie dział Szukam Ekipy, bo są różne castingi, przy nagraniach się nabija sporo skilla i człowiek się robi bardziej obyty z mikrofonem. Życzę posiadania możliwości poświęcenia 10-20 minut dziennie na ćwiczenia i powodzenia. Rangi nie przyznaję i do zobaczenia następnym razem.
Obrazek
Marvelous

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2018, 12:19

Dzięki za poświęcony czas! :)
Zablokowany