Nowy rekrut do roli aktora [Mc-Anonimek]

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

MC-Anonimek

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:25

Cześć :D

To jest moje pierwsze podejście i chciałabym zgłosić się do roli aktora bądź młodszego aktora (dopiero zaczynam, ale chciałabym spróbować, gdyż od dziecka (chociaż nadal nim jestem) pasjonował się dubbing i chciałam spróbować swoich sił właśnie w NanoKarrin)

Kiedyś chyba pisałam tutaj odnośnie mojej wady wymowy, która ciągnęła się za mną do zeszłego roku czyli 14 roku życia. Jednakże udało mi się spiąć i nad nią zapanować i z francuskiego "r" udało mi się stworzyć normalne ^^

a oto moje prace:

krasnale


i król lew (Vitani) i chyba ta starsza wyszła mi lepiej... ale to wam pozostawię do oceny. Prawda jest taka, że nie mogłam znaleźć odpowiedniej postaci do mojego głosu, bo za każdym razem czułam, że to nie to... ale jest Vitani


Jakby był jakiś problem z odczytem to prześlę w inny sposób
Jeszcze żyje
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Nie będę to się rozpisywać bo to rola rekrutera ale ...jesteś na dobrej drodze , scenka miło mnie zaskoczyła o0
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Serwus, zacznę od spraw jakościowych, bo trochę mi się rzuciło w ucho. Nagranie jest bardzo ciche, co wskazuje na ustawioną niską czułość mikrofonu (kwestia ustawień) i w tle słychać ćwierkające ptaki, więc zgaduję, że masz otwarte okno w pokoju. Do nagrań najlepiej, żebyś je zamykała, wiem że jest lato i ukrop, ale niestety pasja wymaga poświęceń XD Do tego warto, żebyś zainwestowała w popfiltr (istotna sprawa).
Przejdźmy do treści nagrań. Dobrze, żebyś pracowała nad dykcją, ponieważ sporadycznie pojawiają się błędy typu "wszyskich" (porównaj wszystkich na początku wiersza i na końcu, powinnaś usłyszeć, że przy tym początkowym język nie do końca uderzył w podniebienie), "laczego" itp. ale całokształt pod tym względem prezentuje się pozytywnie. Słychać, że nie krępujesz się jakoś mocno, pojawiają się emocje, może nie w skrajnej formie, ale słychać, że coś się dzieje. W scence nie było ptaków, tylko szum po prostu (komputer?), co do scenki, to nie mam odniesienia do oryginału. Oczywiście da się to zagrać lepiej, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo mi się podoba twój głos, jego tembr. Aktualnie jest dobrze, ale może być zdecydowanie lepiej, masz czas, żeby nad sobą pracować i robić eleganckie rzeczy. Jeżeli masz jakieś pytania, to możesz pisać do mnie na PW, albo na Discordzie (pożyteczna aplikacja, ciepło polecam). Dostajesz rangę młodszego aktora. Witamy w ekipie i powodzenia :)
Obrazek
Zablokowany