Nowy rekrut

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Fox

Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2018, 14:56

Tutaj daje krasnale (sorry za ten dźwięk w tle):

A tutaj mój dubbing (wiem, że miejscami trochę za cicho ale nie umiałam tego lepiej dopasować :) ):
A tu oryginał:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2018, 13:45 przez Fox, łącznie zmieniany 2 razy.
Fox
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Pliki na gdrive są prywatne i potrzebuję pozwolenia, żeby je odpalić, zmień ustawienia udostępniania na publiczne :)
Obrazek
Fox

Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2018, 14:56

Teraz powinno działać ;)
Fox
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Scenka nadal jest prywatna
Obrazek
Fox

Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2018, 14:56


Tutaj jest scenka
Fox
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Wstaw krasnoludki w normalnym formacie audio, a nie z jakimś =^•^= w nazwie, bo tego nie da się włączyć.
Obrazek
Fox

Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2018, 14:56

Normalnie na dysku po usunięciu =^•^=(kotka :| ). Też nie działa. Podczas przenoszenia pliku nagranie się zniekształciło i nie mogę go odzyskać więc nagrałam nowe:

I przepraszam za te problemy :?
Fox
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Dobra, skoro mamy już ogarnięte linki XD
Zacznijmy od krasnali, w gruncie rzeczy są powiedziane na jednej linii. Brakuje emocji, sytuacja wygląda tak, że czytasz tekst z kartki, a chodzi o to, żebyś go mówiła, a nie czytała. Mówisz cicho i trochę się wstydzisz, a nie ma czego, trzeba ten wstyd przełamać. Bardziej przemyśl tekst pod kątem, jak można powiedzieć dane kwestie i bardziej się tym baw. Porób ćwiczenia ze szkółki, żeby zdobyć więcej doświadczenia w używaniu głosu.
Przy scence sypie się dykcja mocno, ciężko zrozumieć niektóre kwestie, jak przyśpieszasz, to plącze ci się język, dlatego szkółka nk jeszcze bardziej polecana. Nie ma tych emocji, dynamiki co w oryginale, kwestia zamknięcia przed sobą i przed mikrofonem, też do przełamania.
Szum jest silny, a nagrania ciche, więc podejrzewam, że kupno lepszego mikrofonu może być konieczne.
Rangi aktora nie przyznaję, mam nadzieję, że poćwiczysz i wrócisz z mocnymi nagraniami w przyszłości. Pozdrowionka :)
Obrazek
Zablokowany