[Aktorka] Klara

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Hejoo o/
Moje pierwsze podejście mam nadzieję że nie najgorsze. Poniżej są linki do moich nagrań :3 Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Krasnoludki:


Scenka - Nagrałam tylko Lunę:
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Jak masz krasnale, to staraj się nie mówić "yyy" przed prawie każdym zdaniem, bo to trochę zaburza odbiór całości i też powoduje, że myślę sobie "yyy" XD Ten gniew na końcu łagodny był, ogólnie mało negatywnych emocji, więc nie do końca wiem, czy byś sobie poradziła w takiej roli, ale dykcję masz ładną, jakościowo też jest nienagannie, więc ogólnie pozytywnie.
W scence trochę za dużo patosu i takiej sztuczności, to da się poprawić, ale słychać jakieś emocje i życie, bardzo dobrze :P Trochę gubi się dykcja momentami, jak w "dużej", zamiast "dłużej" na początku. Jak mówiłaś "to wszystko - przeze mnie", ta przerwa była nienaturalna. Jak nagrywasz dub, to próbuj grać z siebie, a nie z kartki, czy pliku tekstowego.
Przyznaję rangę, bo myślę, że coś z ciebie wyrośnie, jest trochę skila, trochę ponagrywasz, to się zwiększy i gitara. Gratuluję i pozdrawiam :)
PS: Jakbyś mogła nowe krasnale do banku nagrać bez tych "yyy" tak często i może z jakąś negatywną emocją, to dodatkowy props :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Dziękuję! Bardzo mi miło ^^ oczywiście postaram się jak najszybciej nagrać nowe krasnale. :) wskazówki wezmę sobie do serca ♡ Pozdrawiam serdecznie!
Zablokowany