Ponowne Podejście

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
S-Line Creepy

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 07 cze 2018, 16:20

Tutaj zamieszczam dwa linki do Krasnoludków i Dubbing ;)

Krasnoludki -
Dubbing -

Dziękuję bardzo Edenowi za to, że użyczył swojego głosu Pinky-emu.
Pozdrawiam S-LineCreepy 8-)
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Zamykam, bo potem był drugi temat, który był sprawdzony.
edit: zaraz, zaraz, dlaczego wyżej była stara rekrutacja XDDD co się właśnie stało
Myślałem, że rekrutacja z czerwca, sprawdzona przez Aloes jest nowsza, bo była wyżej i nie sprawdziłem daty. Myślałem, że ta to duplikat. Dobra, teraz sprawdzanko.

I nagle to co pisałem na PW jest nieaktualne XD

Krasnale są eleganckie w gruncie rzeczy, dykcyjnie w porządku, słychać, że bawisz się głosem, tej maniery z poprzednich krasnali praktycznie nie ma. Może emocjonalnie nie ma fajerwerków, bo ich paleta nie jest tutaj zbyt bogata, ale i tak jest dobrze. No trochę się odblokowałeś, znacznie więcej się dzieje, niż w poprzednim podaniu, to na bardzo duży plus.
Scenka jest ok, chociaż momentami dziwnie akcentujesz zdania i nie jest do końca naturalnie, jeszcze trochę i to też ogarniesz. Nie oce anu, tylko oceanu, nie zzasobny, tylko zasobny, nie pojaz, tylko pojazd. Trochę się trafia takich dykcyjnych błędów. To też do wyćwiczenia. Jak patrzę, jaki progres zrobiłeś w 2 miesiące, to nie widzę sensu dawania ci młodszego aktora, bo za następne 2, już będzie miód, prawdopodobnie, o ile utrzymasz tempo. Przyznaję rangę i życzę miłej zabawy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
S-Line Creepy

Aktor

Posty: 15
Rejestracja: 07 cze 2018, 16:20

Super dziękuję za rangę Aktora na pewno się nie zawiedziesz Kubacz.
Pozdrawiam S-LineCreepy 8-)
Zablokowany