Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Hodża

Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2018, 18:47

Cześć, nie jest idealnie, jednak po usłyszeniu konstruktywnej krytyki, na będzie szło mi o wiele lepiej (づ◔ ͜ʖ◔)づ
Krasnoludki:

Scenka z Boku no Hero Academia:
http://patrz.pl/film,rekrutacja-na-akto ... 68986.html
Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Wow... Dziewczyno, Ty grasz! Jestem pod wielkim wrażeniem, naprawdę. Złapało mnie to za serce, naprawdę. Masz piękne zaplecze, nad którym praca byłaby samą przyjemnością. Jest dużo rzeczy, które wymagałyby poprawy ale szczerze powiem, że po kilku miesiącach pracy byłabyś bardzo solidną marką.

Krasnoludków otworzyć nie mogę, link nie działa.

Mankamentem również jest fakt, że masz bardzo przeciętną jakość audio, która nie wystarczy by brać udział w naszych projektach. Jeśli chcesz nad sobą pracować, zainwestuj w coś i śmiało się rozwijaj, jest warto. Trzymam za Ciebie kciuki.

Na ten moment odrzucam rekrutacje, mimo to gdy tylko złapiesz w ręce lepszy mikrofon - śmiało wrzucaj tu nowy temat, nie musisz czekać miesiąca.

Pozdrawiam,
Cearme.
Hodża

Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2018, 18:47

Serdecznie dziękuję za tak miłe przyjęcie. Skoro to nie sen i rzeczywiście mam jakieś szanse, jak najszybciej postaram się o lepszy sprzęt. Co do krasnoludków, mimo wszystko spróbuję je wstawić jeszcze raz, ot dla dopełnienia:

Zablokowany