Zapraszam do Patrosowego Kącika na Milkyway'e :D

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Patros

Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2018, 11:43

Nick: Patros
Wiek: 23
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: https://drive.google.com/open?id=1vzQcz ... wnTC2iwJKP
Scenka:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor, Grafik, Reżyser, Dialogista. Do Wokalisty nie mam jeszcze pewności.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Mym marzeniem jest dubbingowanie różnych projektów. Podkładanie głosów to dla mnie satysfakcja i świetna zabawa, czasami lepiej kogoś zagrać i zapomnieć o obecnym świecie xD ;)
Mikrofon: Tracer Screamer

<-Koniec wiadomości->
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, 00:20 przez Patros, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Zapraszam do mojego kanału Patrosowy Kącik
Znajdziesz u mnie projekty związane z dubbingiem, coverami, tłumaczeniami w języku polskim.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Łoo, ambitnie, dużo rzeczy! W tym reżyseria, yass!
Awatar użytkownika
Patros

Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2018, 11:43

Pchełka pisze:
12 wrz 2018, 20:55
Łoo, ambitnie, dużo rzeczy! W tym reżyseria, yass!
Trochę piszę scenariuszy. Sam Equalaiz wie, co i jak. Sam mówił, żebym dopisał reżysera i dialogistę xD :D
Obrazek

Zapraszam do mojego kanału Patrosowy Kącik
Znajdziesz u mnie projekty związane z dubbingiem, coverami, tłumaczeniami w języku polskim.
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Cześ. Przechodząc do rzeczy, dykcja jest taka sobie, zimujoł, parte, zamiast uparte, piewszy zamiast pierwszy, szedtem, zamiast przedtem itd. warto żebyś zwrócił uwagę na ten temat. Mało emocji bardzo, dobrze jakbyś coś z siebie dodał, bo tak to wychodzi tekst zabarwiony jakimiś modulacjami, ale z perspektywy reżysera, ja dalej nie wiem, czy jak będziesz miał zagrać np. chłopa po stracie ukochanej, to będziesz mógł brzmieć w jakimkolwiek stopniu autentycznie. Dlatego potrzeba emocji w krasnalach. W scence właśnie wychodzi to, że brakuje ci prawdziwości w grze. Skup się bardziej na tym, jakbyś powiedział coś będąc w danej sytuacji, zamiast czytać tekst z kartki. Dykcja w scence też słabawo. Na plus jest to, że nie jest jakoś oporowo drewaniano, że jesteś żywym człowiekiem w tym co robisz. Aktualnie nie przyznaje ci rangi, ale mam nadzieję, że popracujesz, ponagrywasz jeszcze i wrócisz wyskilowany. Powodzenia :)
Obrazek
Zablokowany