[Aktor] Kaes

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Hej, podsyłam swoje nagranie. Co do dykcji wiem że popełniam błędy, ale próbuje to ciągle poprawić. :) Tłumaczenie by Ja.
Krasnoludki:
Scenka (wiem że mało dialogów):

Pozdrowionka, Kaes. :D
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2020, 18:13 przez Kaes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Cześć,
dodaję drugą scenkę, bo jednak w tej pierwszej było za mało dialogów ;) (próbowałem znaleźć jakąś postać w internecie która jest antagonistą albo po prostu dziwną postacią... znalazłem Stygiana z MLP i nagrałem) -
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Akurat dykcję masz całkiem w porządku, przy szepcie trochę się rozjechało. Popracuj nad bardziej kreatywnym podejściem do krasnali, bo w nich praktycznie nic się nie dzieje, zero emocji, ciut modulacji. O, w scence już jest słabiej z dykcją xd, nzostałem zdradzony, zaplanowaem. Czyli jak mówisz wolno jest ok, jak mówisz szybciej jest lipa trochę. Jak robisz scenke, to nie musisz robić ścieżki na przeciwfazie, bo i tak przebija oryginalny dub, wytnij po prostu, łatwiej dla ciebie, a ja słyszę tylko twój głos wtedy. W scence ogólnie brakuje autentyczności, kwestia wczucia przed mikrofonem, przychodzi z czasem i praktyką. Ogarnij sobie ćwiczenia ze szkółki i poćwicz dykcję. Rangi nie przyznaję, życzę powodzenia i miłego dnia :)
edit: chyba słychać komputer w tle przez cały czas, albo jakieś inne bliżej nieokreślone buczenie
Obrazek
Zablokowany