:] Bloody butter 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Bloody Butter

Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 14:11


Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

wstaw scenke na google drive, bo yt ją zdjął
Obrazek
Awatar użytkownika
Bloody Butter

Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 14:11

ok
Awatar użytkownika
Bloody Butter

Posty: 5
Rejestracja: 01 wrz 2018, 14:11

Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Zwróć uwagę na ą na końcu, żeby nie robiło się jak przy zimujou. W gruncie rzeczy te krasnale to modulacje i losowo mówiony tekst. Chodzi mi o to, że nawet nie akcentujesz naturalnie zdań i pytania nie są pytaniami, a z nagrania wylewa się sztuczność i nic tu nie ma poza modulacjami. Emocji też z siebie nie wydusiłeś. Bardziej przemyśl ten tekst, żeby nagranie miało jakąś spójność i było jednym tekstem, a nie losowym zlepkiem zdań. Scenka. Jak mówisz szybciej, albo głośniej, to raz że z gardła, dwa że gubisz dykcję. Tutaj się pojawiły emocje, to na plus, ale jak zacząłeś być tym profesorem tak byłeś cały czas, przecież następny gość nadal się drze i ani trochę nie jest podekscytowany Stanami. Kiedy próbujesz wejść w jaką postać, przemyśl to pod kątem, co byś czuł w danej sytuacji, jakbyś ty był po drugiej stronie ekranu. Moja wypowiedź może brzmieć ofensywnie, ale mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi i chwilowe zdołowanie, że tym razem nie wyszło szybko ci przejdzie. Też za pierwszym razem się nie dostałem do nk XD Dobrze, jakbyś też ogarnął ćwiczenia ze szkółki, żeby szlifować dykcję i radzić sobie w sytuacjach, gdzie trzeba coś szybciej powiedzieć. Rangi nie przyznaję i życzę powodzenia w drodze co celu :)
Obrazek
Zablokowany