[Aktor] - Loner

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Loner

Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2018, 23:11

Witam,
załączam linki z materiałami.

Krasnoludki:
https://drive.google.com/open?id=19e_cH ... 3OoccDYmVH

Scenka:
https://drive.google.com/open?id=1xYYTD ... 0V0m63vkZT

Z góry informuję że raczej nastawiam się na "nie" i konstruktywną krytykę, dzięki której będę wiedział co konkretnie mam poprawić.
Dzięki :)

Loner

P.S
Krasnoludki klejone, bo chyba bym się zajechał próbując to zrobić w jednym ciągu ;)
"Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie. Ale, chociaż sam mógłby wykopać swój grób, musi mieć kogoś, kto go pochowa."


James Joyce
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Klasyk, som, zimujom, paradoksalnie dykcja w krasnalach nie jest najgorsza, ale jak przychodzi do scenki i jest potrzeba szybkiego mówienia, to jednak podupada. Dlatego tip1 ćwicz dykcję, najlepiej regularnie, jak nie masz czasu codziennie, bo żona praca dziecko, to tak chociaż raz na 3 dni. Chyba masz też wadę wymowy przy sz, nie wiem w jakim stopniu da się nad tym pracować, bo to u każdego inaczej wygląda. Nienaturalnie akcentujesz wiersz, jakbyś chciał, żeby na siłę się rymowało, zamiast po prostu opowiedzieć. Co robić żeby dzieci ni były uparte, nawet nie brzmi jak pytanie. Interpretacja i emocje to rzeczy ważniejsze od modulacji, które u ciebie akurat fajnie wyglądają, bo nie powtarzają się co 2 linijkę, tylko jest całkiem różnorodnie. To na plus. Podsumowując, rangi nie przyznaję, zanim podejdziesz następny raz do rekrutacji (pewnie za 4 tygodnie), popracuj nad dykcją, masz ćwiczenia w szkółce nanokarrin, są w porządku. Do tego warto, żebyś był bardziej sobą, bo zarówno w wierszu, jak i w scence brakowało naturalności. Pozdrawiam i powodzenia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Loner

Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2018, 23:11

Dzięki za tak szybką odpowiedź :)

Popracuję nad czym trzeba. A jakby co będę pytał.

I'll be back!
(in approximately one month) :P

P. S
Wady wymowy nie mam. Seplenienie przy "sz" było celowe przy naturalnym głosie ;)
"Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie. Ale, chociaż sam mógłby wykopać swój grób, musi mieć kogoś, kto go pochowa."


James Joyce
Zablokowany