Rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

OreoGirl

Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2018, 22:35

Po roku znów spróbuję się zarekrutować, ale niestety nie umiem znaleźć scenki z dobrą ilością słów, która pasowałaby do mojej barwy glosu. Na ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczna jak tak. No cóż na razie podsyłam same krasnoludy, a na scenkę trzeba jeszcze trochę poczekać.

To nie lenistwo to
dysfunkcja systemu motywacji
Awatar użytkownika
Kaes

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2018, 21:39

Wybierz scenkę ze swojego ulubionego serialu/filmu to bez znaczenia co wybierzesz. Ważne byś dobrze się czuła w tej postaci. Weź po prostu dłuższą scenkę np. monolog, a jak nie znajdziesz to zwykły dialog- zostaw głos drugiej postaci i nagraj. ;) Powodzenia!
Awatar użytkownika
Kubacz

Aktor

Posty: 118
Rejestracja: 23 gru 2016, 11:31

Oke, kup / zrób popfiltr, bo na wybuchowych głoskach są przestery. Dlaczego niektóre orzechy są puste to pytanie, a zaakcentowałaś je jak zdanie twierdzące. Zabrakło emocji i praktycznie każde zdanie jest powiedziane tak samo, czasem coś się zmienia. Szanuję to, że nie ma żadnych kawaii modulacji, duży plus. Postaraj się ten tekst powiedzieć nie patrząc na strofy wiersza, tylko tak żeby go akcentować, jakbyś mówiła normalnie, jakbyś koleżankę z ławki najpierw pytała o jakieś rzeczy, a potem jej opowiadała o zjeździe krasnali. Oprócz naturalności brakuje też emocji, kwestia inwencji twórczej i tego jaką sytuację sobie wymyślisz do danej kwestii. Rangi nie przyznaję, masz garść porad, mimo że nie ma scenki, więc teoretycznie nawet nie powinienem czytać posta :P
Obrazek
OreoGirl

Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2018, 22:35

Spróbuję się poprawić. Dzięki za rady. Scenkę miałam dodać w sobotę, ale teraz i tak nie ma to sensu. Spróbuję za miesiąc
To nie lenistwo to
dysfunkcja systemu motywacji
Zablokowany