[AKTORKA] BraveBan

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

B.Bane

Aktor

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2018, 18:35

SCENKA:
2:
KRASNOLUDKI:

Przepraszam za pieska w tle, w scence (jeśli przeszkadza) - bardzo chciał być zauważony, a ja stwierdziłam, że nawet pasuje, bo akcja rozgrywa się na zewnątrz i dzięki temu nagranie nie będzie takie "łyse" ;)
Ostatnio zmieniony 14 lis 2018, 09:03 przez B.Bane, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Dajesz bułcia!
Wasza Wiki <3
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hejka o/ ! No Piesek faktycznie dodaje do klimatu :}

No dobra to lecimy z rekrutacją !

Co do Krasnoludków : Widać że rozumiesz na czym polega ich czytanie i starasz się zaprezentować jak najszerszy wachlarz modulacji , to dobrze bo celem tego wiersza jest sprawdzenie możliwości twojego głosu oraz dykcji która tutaj jest bez zastrzeżeń.

Co do Scenki 1 i 2: Ah ten piesek , widzę że też chce być aktorem dubbingowym i dobrze mu idzie ! Świetny Psi Voice acting ! ^^. A teraz co do ciebie , postać nie pokazuje żadnych emocji , jest to wręcz emocjonalna linia prosta niczym wskaźnik kardiografu u zmarłego pacjenta ( taki żarcik ) mimo to zagrałaś ją przyzwoicie , jednak granie takich postaci nie jest szczególnie wymagające a w dubbingu bardzo często będziesz zmagać się z wszelkiej maści odgłosami , reakcjami i symulacjami różnych stanów emocjonalnych takich jak gniew , smutek , żal , radość , rozpacz itp. I właśnie biorąc to jako nasz następny punkt przenieśmy się do analizy "SCENKI 2". Tu już było nieco trudniej , prawda ? :) Na start chciałbym zaznaczyć że wielką szkodą jest dla ciebie nagrywanie tej scenki nie dając z siebie maximum możliwości jak sama napisałaś "Przepraszam! Lepszego nie mogłam nagrać, bo nagrywałam w nocy i rodzinka nie pozwoliła mi na więcej )-:" Jeśli chodzi o voice acting to nie można się oszczędzać bo wszystkie emocje które musisz przelać na postać którą grasz muszą być jak najbardziej wiarygodne , krzyk ma być krzykiem a płacz płaczem i tu własnie pojawia się problem bo nie słyszę w twoich krzykach i reakcjach tej wiarygodności , tej mocy że postać naprawdę krzyczy w gniewie czy bólu lub biegnie mówiąc w zmęczeniu, zdecydowanie to należy poćwiczyć( Odezwij się do mnie na Discord to poćwiczymy te odgłosy i pokaże ci co i jak ).

Uwagi : Oczywiście to jest rekrutacja więc przymykamy na to oko , jednak kiedy już będziesz nagrywać się pod prawdziwy projekt koniecznie musisz zadbać o jakość nagrań , pieska w tle nie może być , czy też odgłosów przesuwanego fotela :} mamy też trochę szumów ale nie jest to nic czego nie da się usunąć chociaż by w Biedacity , twoją największą zmorą jednak są POPY a jest ich tu całe mnóstwo D: Słychać je przy krasnalach i w scenkach , najczęściej kiedy wypowiadasz literkę P , czy używasz popfiltra ? jeśli nie to koniecznie sobie taki załatw.

Kończąc ten długi elaborat przyznam ci rangę "Młodszego Aktora" podejrzewam że szybko się rozwiniesz ale wymagany jest trening.

Pozdrawiam i baw się dobrze o/
B.Bane

Aktor

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2018, 18:35

Dziękuję! 😄
Awatar użytkownika
IkiW

Tekściarz (młodszy)

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Animator (młodszy)

Ilustrator

Posty: 55
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:39

Brawo! Ja wiedziałam że ci się uda ❤❤
Wasza Wiki <3
Zablokowany